به گزارش پارس نیوز، 

 قرعه‌کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بایرن مونیخ را مقابل رئال مادرید قرار داد تا خامس رودریگس، هافبک کلمبیایی باواریایی‌ها برای اولین پس از جدایی‌اش از کهکشانی‌ها در تابستان سال گذشته برابر هم‌تیمی‌های سابقش بایستد.

برای تمام باواریایی‌ها این بازی بهترین فرصت برای گرفتن انتقام شکست مرحله یک چهارم نهایی فصل گذشته لیگ قهرمانان از رئالی‌ها محسوب می‌شود و برای خامس هم این بازی فرصتی ایده‌آل برای انتقام‌گیری از زین‌الدین زیدانی که او را نیمکت‌نشین کرد و در نهایت مسبب خروجش از سانتیاگو برنابئو شد.خامس اما می‌گوید او و تیمش دنبال انتقام‌گیری نیستند.

خامس به نشری TZ آلمان گفت: ما به این بازی‌ها به عنوان فرصتی برای انتقام‌گیری یا تکرار بازی‌های فصل گذشته نگاه نمی‌کنیم. کاری که باید انجام دهیم این است که به دو بازی‌مان هم مانند دو بازی دیگر در تقویم بازی‌های این فصل‌مان نگاه کنیم که بردن‌شان ما را به فینال می‌رساند. البته برای نتیجه گرفتن مقابل تیمی مثل رئال مادرید شما باید بهترین بازی ممکن را ارائه کنید. ما باید به توانایی‌های خودمان ایمان داشته باشیم، خونسرد بمانیم و دو بازی خوب انجام دهیم. کار آسانی پیش رو نداریم چون رئال هر سال تا مراحل پایانی این رقابت‌ها بالا می‌رود و خوب می‌داند که چگونه باید نتیجه بگیرد، البته تاریخ نشان می‌دهد که بایرن هم می‌داند چطور باید از پس این بازی‌ها برآید.

خامس در ادامه درباره پنالتی جنجالی که در بازی قبلی رئال مادرید برابر یوونتوس به این تیم اعطای شد هم گفت: این رئال مادری است. بردن کاری است که این تیم انجام می‌دهد. آنها می‌خواهند در تمام بازی‌های‌شان پیروز باشد و به همین دلیل تا آخرین دقیقه می‌جنگند و پاداش تلاش‌شان را هم گرفتند.