به گزارش پارس نیوز، 

 چند وقت پیش زمانی که مهدی طارمی از تیم فوتبال پرسپولیس جدا شد و به الغرافه قطر پیوست، بین این بازیکن و باشگاه پرسپولیس توافقی صورت گرفت که هنوز انجام نشده است.

زمانی که طارمی سعی داشت مسئولان پرسپولیس را راضی به صدور مجوز خروجش از پرسپولیس کنند، این بازیکن قولی به مدیران این باشگاه داد که باعث خروجش از پرسپولیس شد. طارمی متعهد شد که پس از پیوستنش به الغرافه، مبلغ 100 هزار دلار را به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند. حالا چند ماهی است که از این مسئله می‌گذرد و طارمی هم به قطر رفته، ولی هنوز از پولی که قولش را به پرسپولیس داده بود، خبری نیست.

در رابطه با این موضوع هم باشگاه پرسپولس چند هفته پیش گفت: «طارمی هنوز این پول را پرداخت نکرده است». حالا باید دید که طارمی چه زمانی قرار است این پول را به باشگاه سابقش پرداخت کند. مبلغی که طارمی قرار است به پرسپولیس بپردازد، 100 هزار دلار است که با قیمت دلار فعلی چیزی حدود 420 میلیون تومان می‌شود. قطعا این مبلغ در حال حاضر خیلی به کار باشگاه پرسپولیس می‌آید چرا که می‌تواند با این پول برخی از مشکلاتش را حل کند.

در همین بین خبر می‌رسد که طارمی اخیرا با حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس در این رابطه گفت‌وگو و توافقی داشته، که در آن قرار شده است تا مهدی طارمی این مبلغ را به زودی و در چند هفته آینده به پرسپولیس پرداخت کند.