به گزارش پارس نیوز، 

 این دوره از مسابقات روزهای اول و دوم اردیبهشت ماه با حضور تیم هایی از 12 کشور به میزبانی استان البرز و در سالن «انقلاب» شهر کرج برگزار می‌شود.

برای حضور در این مسابقات تیم هایی از کشورهای آذربایجان (۴ تیم)، عراق (۴ تیم)، افغانستان (۳ تیم)، پاکستان (۲ تیم)، لبنان (۲ تیم)، ارمنستان، تاجیکستان، سوریه، قزاقستان، عمان و هند اعلام آمادگی کرده اند که با احتساب حضور سه تیم از کشورمان جمع تیم های حاضر به عدد 24 خواهد رسید.

همچنین با نظر سرمربی تیم ملی تکواندو، تکواندوکارانی که در اردوی تیم ملی حضور دارند می بایست در قالب سه تیم داخلی حاضر در این مسابقات به دیدار رقبای خارجی خود بروند.

این رقابتها در هشت وزن قانونی و در ردیف تورنمنت های G۱ فدراسیون جهانی است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۱۰، 6 و ۳.۶ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

همچنین هشتمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا از روز دوشنبه (۳ اردیبهشت‌ماه) به مدت دو روز با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی و باشگاه مقاومت از ایران، پاکستان یک و دو، تیم‌ملی و صنایع میلان فنی از افغانستان، پلیس و البصره از عراق به میزبانی هیات تکواندو استان البرز و در سالن "انقلاب" شهر کرج برگزار می‌شود.

این دوره از رقابت‌ها در 8 وزن ۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم پیگیری خواهد شد.بر اساس برنامه اعلامی از سوی کمیته مسابقات، روز یکشنبه (۲ اردیبهشت‌ماه)، ورود، ثبت نام، جلسه داوران، وزن‌کشی اوزان (۵۴-، ۶۳-،۸۷- کیلوگرم)، قرعه‌کشی تمامی اوزان تیم‌ها انجام می‌شود و مبارزات هوگوپوشان نیز از روز دوشنبه (۳ اردیبهشت‌ماه) آغاز می‌شود.