به گزارش پارس نیوز، 

تارنمای خبری یورو اسپورت روز یکشنبه در گزارشی نوشت: بوفون بع دنبال پنالتی حساسی که در زمان های تلف شده بازی در برابر رئال مادرید توسط داور دیدار اعلام شد او را به 'کینه توزی' متهم کرد؛ اظهاراتی که منجر به اخراج وی از زمین مسابقه شد و نهایتا به شکست یوونتوس انجامید.
سنگربان تیم یوونتوس در مصاحبه با شبکه تلویزیونی ایتالیا گفت: حرف هایم سر جایش محفوظ است و از آن ها کوتاه نمی آیم. ممکن است آن ها را با لحن دیگری بگویم اما حرفم را عوض نمی کنم. شاید در آن شرایط کمی تند رفتم اما من 'جان لوئیجی بوفون' هستم.
در دیدار هفته گذشته رئال مادرید و یوونتوس از دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمان اروپا، سفیدپوشان مادرید به لطف پنالتی جنجال برانگیز دقایق پایانی بازی و برغم شکست 3 بر یک در برابر یوونتوس موفق شدند در مجموع با نتیجه 4 بر 3 به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها راه یابند.
بوفون پس از اتمام این دیدار، تصمیم 'مایکل الیور' داور انگلیسی میدان را 'صحنه مشکوک' نامید و به انتقاد از وی پرداخت.
وی گفت: بدون شک 'الیور' در آینده داور بزرگی خواهد شد اما او برای قضاوت رقابتی با این حساسیت بسیار جوان است. در واقع داوری با تجربه تر هرگز این صحنه را پنالتی اعلام نمی کرد و به شخصیت 'خبیث' ماجرا تبدیل نمی شد و اجازه می داد تا تکلیف تیم پیروز در زمان های اضافه مشخص شود.
با توجه به ناکامی تیم ملی ایتالیا از راهیابی به جام جهانی 2018 روسیه و همچنین حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می رسد آخرین امیدهای بوفون برای خداحافظی غرورآمیز از مستطیل سبز از بین رفته باشد.
ورزشی**3991**1598