به گزارش پارس نیوز، 

شفر امروز (یکشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار مقابل الهلال عربستان در هفته ششم و پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: با بهترین ترکیب وارد میدان خواهیم شد تا با کسب نتیجه مطلوب، به عنوان تیم صدرنشین از گروه مرگ صعود کنیم.
وی با ابراز امیدواری نسبت به حمایت ایرانی های مقیم کویت از استقلال در بازی فردا، افزود: هدف ما در این دیدار رسیدن به برتری است.
شفر در مورد غایبان استقلال در این بازی، گفت: «روزبه چشمی» و «امید ابراهیمی» محروم و چند بازیکن نیز مصدوم هستند.
وی با اشاره به تمرینات خوب تیمش در روزهای اخیر، گفت: با یک امتیاز هم صدرنشینی خود را قطعی می کنیم، اما به دنبال کسب سه امتیاز هستیم. پس از انجام قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا، کمتر کسی فکر می‌کرد که استقلال در این گروه سخت به موفقیت برسیم و اکنون به تیمم افتخار می کنم.
سرمربی استقلال گفت: می خواهیم با صدرنشینی در گروه چهارم بار دیگر قدرت استقلال را در آسیا ثابت کنیم و تاریخ ساز شویم.
شفر با اشاره به تیم‌های آسیایی حاضر در جام جهانی 2018، گفت: ایران، ژاپن، کره‌جنوبی، عربستان و استرالیا از قاره کهن در جام جهانی روسیه حضور دارند و موفقیت آنها برای کل فوتبال آسیا دارای اهمیت است.
وی ادامه داد: موفقیت این تیم ها به سود قاره کهن است و امیدوارم بازی های خوبی در لیگ قهرمانان آسیا شاهد باشیم، چرا که این مساله به موفقیت تیم های ملی در جام جهانی کمک می کند.
تیم استقلال ایران از ساعت 20 و 15 دقیقه فردا (دوشنبه) در کویت و از گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا به میهمانی الهلال عربستان می رود.
نماینده شایسته ایران پیش از این صعود خود را به مرحله یک هشتم نهایی قطعی کرده است و الهلال نیز شانسی برای صعود ندارد.
ورزشی**3783**1368