به گزارش پارس نیوز، 

کمال کامیابی نیا در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و السد قطر، گفت: با تمام احترامی که برای تیم السد قائل هستم، ما در این مسابقه فقط به کسب سه امتیاز فکر می کنیم و نمی خواهیم با نتیجه ای غیر از پیروزی، زمین مسابقه را ترک کنیم.
وی ادامه داد: هواداران خوب پرسپولیس در این مسابقه مانند تمامی دیدارها ما را تنها نخواهند گذاشت. فوتبال بدون آنها هیچ لذتی ندارد و باید از هواداران خوب مان که در آسیا بهترین هستند به خاطر حمایتشان در این فصل تشکر کنم.
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: از همه این عزیزان می خواهم در دیدار مقابل السد از بروز حاشیه جلوگیری کنند تا در مراحل بعد آنها در اختیار داشته باشیم.
وی در مورد مصدومیت محسن ربیع خواه نیز، گفت: محسن در این فصل عملکرد خوبی را برای پرسپولیس به نمایش گذاشت و همه بازیکنان تیم از مصدومیت او ناراحت هستند. ما پشتیبان او خواهیم بود تا با قدرت به ترکیب بازگردد.
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در باره شرایط خود برای تمدید قرارداد، گفت: مذاکرات خوبی با باشگاه داشتیم و امیدوارم بتوانیم به پرسپولیس کمک کنم.
دیدار پرسپولیس مقابل السد از ساعت 19 و 30 دقیقه فردا (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران و از گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود.
السد با 12 و پرسپولیس با 10 امتیاز، صعود خود را به مرحله یک هشتم نهایی قطعی کرده اند و شاگردان برانکو می توانند با کسب برتری در این دیدار به عنوان سرگروه راهی مرحله حذفی شوند.
ورزشی **9118**1584