به گزارش پارس نیوز، 

 روملو لوکاکو که اخیراً در جریان پیروزی 2 بر صفر منچستریونایتد مقابل سوانزی به رکورد 100 گل زده در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس رسید، می‌گوید هرگز نسبت به توانایی‌های خود شک نداشته است. این مهاجم بلژیکی تا کنون 17 گل با پیراهن وست‌برومویچ، 68 گل با پیراهن اورتون و 15 گل با پیراهن منچستریونایتد در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به ثمر رسانده است.

وی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «منچستریونایتد تی‌وی» گفت: وقتی 19 ساله بودم کارم را در لیگ برتر آغاز کردم و می‌دانستم که یکی از بازیکنانی خواهم بود که به رکورد 100 گل‌زده در لیگ برتر خواهم رسید. به کیفیت بازی خودم باور داشتم و با سختکوشی، ترس را کنار زدم.

لوکاکو ادامه داد: در شرایط خاصی اعتماد به نفس بالایی داشتم چون روی آن کار کرده بودم و می‌دانستم که باید چه کار کنم. می‌دانستم که کجا هستم و از چیزی نمی‌ترسیدم. اگر در مقطعی موفق نبودم، می‌دانستم که فرصتی دیگر نصیبم می‌شد.

روملو که تابستان گذشته در ازای 75 میلیون پوند از اورتون به من‌یونایتد پیوست، در فصل جاری 26 گل در رقابت‌‌های مختلف برای شیاطین سرخ به ثمر رسانده که از این تعداد 11 گل را در سال جدید میلادی (2018) زده است.