به گزارش پارس نیوز، 

پس از صعود دشوار تیم فوتبال رئال مادرید به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شاگردان زیدان درحالی فردا شب (یکشنبه) به مصاف مالاگا می‌روند که به نقل از رسانه‌های اسپانیایی، قرار است، زیدان به فوق ستاره پرتغالی خود استراحت دهد. همچنین وضعیت لوکا مودریچ و دنی کارواخال مبهم است و باید منتظر نظر کادرفنی رئال بود.

رونالدو این فرصت را داشت، تا با حضور مقابل مالاگا و گلزنی مقابل این تیم فاصله ۶ گله با مسی را کمتر و تعداد گل‌های خود را به بالای ۲۳ برساند، اما زیدان قصد دارد به او استراحت دهد، زیرا در هفته‌های گذشته فشار زیادی به کریستیانو آمده است.

 

پس از بازی بسیار سنگین رئال مقابل یوونتوس و پنالتی دقیقه ۹۵ رونالدو، کهکشانی‌ها توانستند به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسند و حالا رونالدو از فهرست ۱۸ نفره بازی با مالاگا کنار گذاشته خواهد شد تا آماده دیدار‌های آینده شود.

زیدان از فصل گذشته تصمیم گرفت برای سرحال نگاه داشتن رونالدو در مقطع پایانی فصل، به او استراحت بیشتری دهد و به همین دلیل در برخی بازی‌های نه چندان مهم از او استفاده نمی‌کند. بازی با تیم قعر جدولی مالاگا نیز می‌تواند فرصت خوبی برای استراحت مجدد فوق ستاره پرتغالی باشد.

رونالدو در ۷ بازی اخیر رئال موفق به زدن ۱۵ گل شده و کمک شایانی به این تیم کرده است.

دیدار تیم‌های مالاگا و رئال، فردا شب و از ساعت ۲۳:۱۵ در مالاگا برگزار خواهد شد.