به گزارش پارس نیوز، 

 مجید جلالی پس از دیدار روز گذشته تیمش برابر استقلال خوزستان، با عصبانیت در کنفرانس خبری حاضر شد.

او ابتدا فوتبال تیم ویسی را بی قاعده دانست و گفت : به طور کلی ما برای مقابله با این بازی‌ها از اول تیم‌مان تجهیز نشد. در طول فصل نفت آبادان و سپیدرود 4 امتیاز از ما گرفتند. همچنین استقلال خوزستان که با این روش بازی 4 امتیاز از ما گرفت. واقعیت این است که ما واقعا نمی‌توانیم مقابل تیم‌هایی که به این شکل و بی قاعده بازی می‌کنند بازی خوبی انجام دهیم. این روش بازی به نوعی یک بازی بی قاعده است که شاید باعث شود حریف به آنچه می‌خواهد برسد اما ما نمی‌توانیم تأثیرات خوبی در جریان بازی بگذاریم. امروز هم دیدید نتوانستیم کار خاصی کنیم و بابت نتیجه کسب شده متأسف هستم.


سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره اخراج صادق بارانی هافبک تیمش در این دیدار عنوان کرد: در مورد تصمیم داور اظهار نظر نمی‌کنم چرا که متوجه نشدم صادق روی بازیکن حریف پا انداخت یا خیر اما کلا از رفتار بازیکن تیمم راضی نیستم و اگر اشتباه نکنم او برای سومین بار است که این مشکل را ایجاد می‌کند و واقعا از این بابت ناراحت هستم.


این تساوی در حالی به دست آمد که تیم جلالی در وضعیت خوبی قرار داشت و می توانست با برد در این بازی برای سهمیه آسیایی تلاش بیشتری بکند و امید زیادتری داشته باشد، باید دید در انتها زحمات دوساله جلالی در پیکان به چه رتبه ای منجر می شود.