به گزارش پارس نیوز، 

 به نقل از اکیپ، آرسنال یکی از تیم‌های راه یافته به نیمه نهایی لیگ اروپا است که باید در این مرحله لبرابر اتلتیکومادرید قرار گیرد. دیداری که یک پای فینال این دوره از رقابت ها را مشخص خواهد کرد. توپچی های لندنی در این فصل عملکرد چندان خوبی نداشتند و در تلاش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان هستند.

این مهاجم 26 ساله با 51 میلیون پوند راهی تیم آرسنال شد و یکی از گرانترین خریدهای تاریخ این تیم لقب گرفت. این مهاجم فرانسوی درباره اهمیت قهرمانی در لیگ اروپا گفت: قهرمانی در لیگ اروپا برای ما خیلی مهم است. باید بتوانیم قهرمانی در یان رقابت ها را هر طور شده است به دست بیاوریم. این قهرمانی می‌تواند باعث شود تا مربی تیم را در کنارمان داشته باشیم. او خدمات زیادی برای باشگاه در طول مدتها حضور در این تیم انجام داده است. در لیگ برتر خوب ظاهر نشدیم و این قهرمانی می‌تواند هواداران را خیلی خوشحال کند به همین خاطر ما با تمام توان و انگیزه برابر اتلتیکومادرید قرار خواهیم گرفت تا بتوانیم به دیدار نهایی برسیم. من هدفم این است که این فصل با آرسنال قهرمانی به دست بیاورم.

آرسنال موفق شد با برتری 6 بر 3 در مجموع دو دیدار برابر زسکا راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شود و در این مرحله برابر تیمی قرار خواهد گرفت که دو بار در سال‌های 2010 و 2012 به مقام قهرمانی رقابت ها دست یافته است.