به گزارش پارس نیوز، 

علیرضا اکبرپور در مورد تساوی تیم فوتبال استقلال تهران مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: استقلال بازی خوب و منطقی از خودش به نمایش گذاشت و کمی هم محتاط بازی کرد. البته این احتیاط از سوی استقلال برای بازی‌های آسیایی است و بازی در آسیا هم خیلی مهم است ضمن اینکه شفر به تیام هم مدت زمان کمی بازی داد تا بدنش افت نکند.

وی در مورد درخشش علی قربانی در چند بازی اخیر استقلال و گلزنی وی در بازی مقابل گسترش فولاد هم گفت: علی قربانی بازیکن گلزن و خوبی است، اما هنوز کمی جوان است. این جوانی قربانی به او ضربه زده است و او در زمین خیلی زود ناامید می‌شود. این بازیکن باید کمی باتجربه‌تر عمل کند و تا هواداران به او اعتراض می‌کنند خود را نبازد. به همین دلیل است که این بازیکن گاهی افت می‌کند و در غیر اینصورت او بازیکن گلزن و مفیدی برای اسقتلال است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران در مورد اینکه تساوی این تیم با گسترش فولاد کمی بدموقع بود و شاید نایب قهرمانی این تیم به خطر بیافتد، خاطرنشان کرد: استقلال در فینال جام حذفی بازی دارد و در این جام قهرمان می‌شود ضمن اینکه در آسیا هم شرایط خوبی دارد به همین دلیل فعلا قهرمانی در جام حذفی و موفقیت در آسیا از نایب قهرمانی برای این تیم در لیگ‌برتر مهم‌تر است. به گزارش میزان، اکبرپور تصریح کرد: درحال حاضر شفر و شاگردانش باید تمرکز خود را فقط روی فینال جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا قرار دهند.