به گزارش پارس نیوز، 

علی کلانتری  درمورد آخرین وضعیت فجر شهید سپاسی شیراز گفت: خدا را شکر بعد از پیروزی 3 بر یک مقابل شهرداری تبریز که بدست آوردیم تیم از نظر شرایط روحی خوبی برخوردار است.

وی درمورد اتفاقاتی که بعد از اتمام نیمه اول در بازی با شهرداری تبریز رخ داد گفت: همانطور که همه اطلاع دارند ما در نیمه اول دو بر یک و سوار بر بازی به رختکن رفتیم اما متاسفانه اتفاقاتی که در نیمه دوم به وجود آمد کاملا به ضرر ما بود به این دلیل که حدودا نیم ساعت بازیکنان ما در رختکن در انتظار بازی بودند. بدن آنها سرد و حتی انگیزه بازی کردن را هم از دست داده بودند.

کلانتری افزود: در اتمام نیمه اول داور مسابقه مورد حمله یکی از تماشاگران شهرداری قرار گرفت و وی را کتک زده بود و از طرف دیگر دو بازیکن شهرداری با هم درگیر شدند که یکی از آنها کارت قرمز گرفته و از زمین مسابقه اخراج شد. در نیمه دوم تیم شهرداری 10 نفره کار خود را آغاز کرد که واقعا تا دقیقه 90 و گل سومی که زدیم ما در استرس بودیم. به این دلیل این تیم در نیمه دوم فوق‌العاده کار کردند و در ضد حمله‌ها همه بازیکنان شهرداری حضور داشتند.

وی درمورد بازی این هفته مقابل مس کرمان گفت:مس یکی از تیم‌های خوب لیگ است و این تیم از انگیزه بالایی برخوردار است و آنها آمده‌اند که در شیراز از ما امتیاز بگیرند. همیشه فجر در بدترین شرایط سخت با این تیم‌ها برخورد کرده است. اما ان‌شاءالله با توکل به خدا با روحیه جنگندگی که از بازیکنانم سراغ دارم و همچنین با حمایت خوب هواداران می‌رویم که یک برد شیرین را کسب کنیم و برای دو بازی آینده که قطعا سرنوشت‌ساز است آماده شویم.

کلانتری در پاسخ به این سوال که در لیگ دسته اول شایعه دوپینگ و نفوذ و لابی‌گری وجود دارد گفت: من بارها این موضوع را گفته‌ام اگر هر اتفاقی و هر کسی بخواهد شرایط غیرطبیعی بوجود بیاورد که مسئولان متوجه نشوند مطمئن باشید که آخر عاقبتی ندارند. شاید شادی آنها مقطعی باشد اما در همین دنیا باید پاسخگوی خدای متعال باشند و این را مطمئن باشید در همین دنیا جواب کار خود را می‌دهند.