به گزارش پارس به نقل از فارس، پس از نظر سنجی های مختلفی که د مورد انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس از سوی محمد رویانیان صورت گرفت و همچنین گفت وگو با پیشکسوتان این باشگاه، یکی از گزینه هایی که به عنوان بهترین گزینه برای سرمربیگری پرسپولیس به رویانیان تاکید شد منصور ابراهیم زاده به دلیل اخلاق خوب و حتی حضورش در بین ۱۶ مربی جهان بود.

از همین رو، رویانیان سعی کرد تا با این مربی نام آشنا وارد مذاکره شود که بالاخره ظهر پنجشنبه در تماسی تلفنی توسط نماینده تام الاختیارش با ابراهیم زاده که در کربلا به سر می برد، صحبت کرد.

در این تماس رویانیان از ابراهیم زاده سوال کرد که آیا شما با تیمی قرارداد دارید یا خیر که او نیز به مدیرعامل قرمز ها اعلام کرد که با هیچ تیمی قرارداد ندارد.

بعد از این صحبت، مدیرعامل قرمزها بر اینکه توافقات خوبی بین طرفین انجام شده تاکید کرد و قرار است تا جمعه تکلیف نهایی ابراهیم زاده با پرسپولیس مشخص شود.

با توجه به صحبت های مفید طرفین، حضور منصور ابراهیم زاده در پرسپولیس بسیار نزدیک و تقریبا قطعی شده است. البته قرار است رویانیان با اعضای کمیته فنی و هیئت مدیره نیز در این خصوص گفت وگو کند.