• لینک کوتاه
 • منبع: برترین ها کد خبر: 469854

  محسن ربیع‌خواه، بازیکن محبوب پرسپولیسی‌ها نشده اما حداقل، توانسته یک گام از بازیکن ضعیف، به سمت متوسط بودن بردارد.

  به گزارش پارس نیوز،
  محسن ربیع‌خواه یک بار دیگر در کنار کامیابی‌نیا، نمایش قابل قبولی داشت و توانست نمره قبول در دربی تهران بگیرد. ربیع‌خواه که معمولا در دفاع و حمله، جزو بازیکنان کم تاثیر برانکوست این بازی هم نقش پررنگی روی حرکات تهاجمی و دفاعی پرسپولیس نداشت اما کمک کرد تا تیمش تحت فشار، نمایش مطمئن‌تری داشته باشد.
   
  ربیع‌خواه فصل پیش، یکی از بدترین بازیکنان پرسپولیس و لیگ برتر بود. او با وجود حضور در بیشتر مسابقات، نتوانست هیچوقت عملکردش را به سطح قابل قبول برساند و بعد از آرام طبع، پریموف و رادوشوویچ که بازی‌های کمی برای پرسپولیس انجام دادند بدترین بازیکن تیمش بود. پسر محبوب برانکو، این فصل نتوانسته ستاره باشد اما به لطف بازی در پست هافبک دفاعی و حضور کنار کمال کامیابی‌نیا، توانسته یکی از باثبات‌ترین بازیکنان پرسپولیس شود.
   
  ربیع‌خواه این فصل هیچوقت، نمره‌ای ضعیف‌تر از ۳،۵ نگرفته و در طرف مقابل، نمره‌ای بهتر از ۲،۵ نداشته است. بعید است نمره او در دربی تهران هم خارج از محدوده ۲،۵ تا ۳،۵ باشد. 7 بازی و نمرات مشابه ربیع‌خواه، نشان می‌دهد او این فصل توانسته لقب بدترین را از روی خودش بردارد و یکی از بازیکنان باثبات و متوسط پرسپولیس باشد. میانگین نمره این فصل ربیع‌خواه از بازیکنانی مثل طارمی، بیرانوند و منشا هم بهتر بوده اما هنوز بیشتر ستاره‌های پرسپولیس، فاصله قابل توجهی با او دارند.
  پرسپولیس لیگ برتر دفاع

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها