محسن ربیع‌خواه یک بار دیگر در کنار کامیابی‌نیا، نمایش قابل قبولی داشت و توانست نمره قبول در دربی تهران بگیرد. ربیع‌خواه که معمولا در دفاع و حمله، جزو بازیکنان کم تاثیر برانکوست این بازی هم نقش پررنگی روی حرکات تهاجمی و دفاعی پرسپولیس نداشت اما کمک کرد تا تیمش تحت فشار، نمایش مطمئن‌تری داشته باشد.
 
ربیع‌خواه فصل پیش، یکی از بدترین بازیکنان پرسپولیس و لیگ برتر بود. او با وجود حضور در بیشتر مسابقات، نتوانست هیچوقت عملکردش را به سطح قابل قبول برساند و بعد از آرام طبع، پریموف و رادوشوویچ که بازی‌های کمی برای پرسپولیس انجام دادند بدترین بازیکن تیمش بود. پسر محبوب برانکو، این فصل نتوانسته ستاره باشد اما به لطف بازی در پست هافبک دفاعی و حضور کنار کمال کامیابی‌نیا، توانسته یکی از باثبات‌ترین بازیکنان پرسپولیس شود.
 
ربیع‌خواه این فصل هیچوقت، نمره‌ای ضعیف‌تر از ۳،۵ نگرفته و در طرف مقابل، نمره‌ای بهتر از ۲،۵ نداشته است. بعید است نمره او در دربی تهران هم خارج از محدوده ۲،۵ تا ۳،۵ باشد. 7 بازی و نمرات مشابه ربیع‌خواه، نشان می‌دهد او این فصل توانسته لقب بدترین را از روی خودش بردارد و یکی از بازیکنان باثبات و متوسط پرسپولیس باشد. میانگین نمره این فصل ربیع‌خواه از بازیکنانی مثل طارمی، بیرانوند و منشا هم بهتر بوده اما هنوز بیشتر ستاره‌های پرسپولیس، فاصله قابل توجهی با او دارند.