پرسپولیس برانکو موفق به حضور در جمع 4 تیم برتر آسیا شد و جایی برای ادامه پیدا کردن حسرت و غم و غصه وجود ندارد چرا که پرسپولیس با تجربه ای که به دست آورده می تواند برای موفقیت در فصل جدید این رقابت ها تلاش کند.

پرسپولیسی ها می توانند با درس گرفتن از اشتباهات این فصل با تمام وجود برای دوره جدید لیگ قهرمانان تلاش کنند و این بار بدون اینکه لازم باشد داور کار دستشان دهد و 4 گل مقابل یک تیم دریافت کنند، متمرکز و بدون نیاز به معجزه ماموریت نیمه تمام این فصل را به سرانجام برسانند و این بار برای حضور در فینال آسیا برنامه ریزی کنند.

این روزها خیلی زود طی می شوند و در یک چشم به هم زدن دیدارهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان فصل جدید آغاز می شود. هیچ دلیلی برای نا امیدی وجود ندارد زمانی که پرسپولیس می تواند بدنه اصلی بازیکنانش را حفظ کند و همچنین از حضور برانکو بهره ببرد. هر چند نیاز هست بازیکنان جدیدی جذب پرسپولیس شوند تا مانند دیدار رفت مقابل الهلال زمانی که سید جلال، انصاری و کامیابی نیا نبودند پرسپولیس بتواند جایگزین های خوبی را به جای آنها درون زمین قرار دهد.

رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا رویای دست نیافتنی نیست. اتلتیکومادرید سیمئونه با وجود اینکه هنوز موفق به قهرمانی در لیگ قهرمانان نشده در چند سال گذشته چند بار به فینال لیگ قهرمانان رسیده که این موضوع اراده بالا در میان نفرات این تیم را نشان می دهد. پرسپولیس هم می تواند در آسیا در موقعیتی مانند رسیدن به جمع 4 تیم نهایی قرار بگیرد و این بار با تجربه بیشتر راهی فینال این رقابت ها شود.