به گزارش پارس ، به نقل ازخبرآنلاین، عادل فردوسی پور، محمد دادکان، علی پروین، علی دایی و آتیلا حجازی با حضور در بیمارستان دی از همایون بهزای عیادت کردند.

روز شنبه عادل فردوسی پور، محمد دادکان، پروین، دایی و آتیلا حجازی به عیادت سرطلایی فوتبال ایران رفتند. بهزادی در زمانی که ناصرحجازی در بستر بیماری بود بارها به عیادت او رفته بود. این دو رابطه نزدیکی با یکدیگر داشتند وحالا که بهزادی در بیمارستان است، در نبود پدر، پسر ناصر خان به عیادت سرطلایی رفته است.

این در حالی است که علی دایی هم با حضور در بیمارستان از بهزادی عیادت کرد ولی زمانی که دایی به بیمارستان رسید، همایون خان خواب بود و او نتوانست بالای سر بهزادی حاضر شود. فردوسی پور و دادکان هم از نفرات دیگری بودند که روز شنبه از بازیکن سابق پرسپولیس عیادت کردند. علی پروین هم که در روزهای قبل به بیمارستان دی رفته بود یک بار دیگر به ملاقات هم بازی خودش رفت.

به گفته پزشکان حال همایون بهزادی بهتر شده است و دستگاه تنفس مصنوعی را از او جدا کرده اند. ریه های او به کار افتاده و این یک خبر امید بخش برای خانواده او و جامعه ورزش است. البته پزشکان گفته اند که بهزادی باید ۴۸ ساعت دیگر در آی سی یو تحت نظر باشد.