• لینک کوتاه
 • منبع: ورزش3 کد خبر: 459181

  نیمار، فوق ستاره برزیلی که با پیوستنش به پی اس جی، تابستان امسال را برای بارسایی ها تلخ کرد، حالا قصد دارد از تیم سابقش به فیفا نیز شکایت کند!

  به گزارش پارس نیوز،

  پس از دو هفته جنجالی و پرتنش که شایعات فراوانی در مورد نیمار شنیده شد، او سرانجام با پرداخت رقم فسخ قراردادش راهی پی اس جی شد تا مثلث MSN بارسلونا به تاریخ بپیوندد.

  بارسلونا خود را برای یک فصل دیگر با نیمار و مثلث مخوفش آماده می کرد اما در نهایت فوق ستاره برزیلی برای رهایی از سایه مسی، ترجیح داد فوتبالش را در تیمی دیگر ادامه دهد.

  نیمار در اندیشه شکایت از بارسلونا به فیفا

  قرار بود هفته گذشته 26 میلیون یورو از طرف بارسلونا به پدر نیمار بابت پاداش تمدید قرارداد این بازیکن(در سال گذشته) پرداخت شود اما پس از پیوستن نیمار به پی اس جی، مسئولان بارسا از پرداخت این مبلغ سرباز زدند.

  اسکای اسپورتش در همین رابلطه گزارش داد که نیمار از وکلایش خواسته تا برای گرفتن حق پدرش، از بارسلونا به فیفا شکایت کنند؛ پرونده ای که مسلما مباحث و اخبار زیادی را ایجاد خواهد کرد. در صورت شکایت نیمار، رابطه او با هواداران بارسا بیش از پیش تیره و تار خواهد شد. هوادارانی که در بازی برابر چاپه کوئنزه شعارهای «نیمار بمیر» را در نوکمپ سردادند.

  بارسلونا پول فوتبال فیفا شکایت مسی نیمار پاری سن ژرمن

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها