• لینک کوتاه
 • منبع: تسنیم کد خبر: 451221

  جلسه هماهنگی و معارفه کادر فنی و بازیکنان گسترش فولاد با حضور مدیرعامل این باشگاه برگزار شد.

  به گزارش پارس نیوز،

   جلسه هماهنگی و معارفه کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در رقابت‌های فصل هفدهم لیگ برتر، برگزار و چارچوب فعالیت‌ها و برنامه‌های آماده‌سازی تیم تشریح شد.

  در این مراسم هوشنگ نصیرزاده با معرفی لوکا بوناچیچ به عنوان سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد برای مسابقات فصل هفدهم لیگ برتر، با اشاره‌ای کوتاه به سوابق وی در فوتبال ایران و کشورهای مختلف منطقه، اظهار داشت: فوتبال پدیده‌ای غربی است و به همین سبب بهره برداری از دانش و تجربه مربیان غربی دستاوردهای بیشتری را به همراه دارد.

  مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه تیزهوشی و فهم بالای مربیان ایرانی نیز قابل ستایش است، افزود: سعی ما بهره گیری از ترکیب این دو امر بوده و در همین راستا در کنار لوکابوناچیچ از تجربه و دانش ستار همدانی که مربی زبده و بازیکنی نام آشنا در عرضه فوتبال کشور است و همچنین عباس آقایی که یکی از بازیکنان سطح بالای فوتبال ایران و پیشکسوت این باشگاه به شمار می‌آید، بهره مند خواهیم شد.

  نصیرزاده در ادامه با معرفی مارتین مجیستر به عنوان مربی بدنساز تیم، وی را فردی با سابقه درخشان در فوتبال دنیا مطرح کرد و یادآور شد: مجیستر اصالتاً آرژانتینی است و در کشور قطر نیز با لوکا بوناچیچ همکاری داشت و از جمله سوابق وی می‌توان به مربیگری تیم زیر 23  اسلوونی و مربی بدنساز تیم های بارسلونا و تیم ملی اسپانیا و همکاری کوتاه مدت با باشگاه سپاهان اشاره کرد.

  وی در ادامه با اشاره به حضور حسن آذرنیا در جایگاه مدیر تیم، تصریح کرد: ایشان یکی از چهره های درخشان فوتبال تبریز و کشورمان هستند و همکاری باشگاه گسترش فولاد با ایشان همچون سال‌های اخیر ادامه خواهد داشت و تمامی بازیکنان باید امور مربوط به فعالیت خود را از طریق آقای آذرنیا پیگیری کنند.

  مدیرعامل باشگاه گسترش فولادفولاد تبریز همچنین حضور معمر در کنار لوکابوناچیچ را نیز ارزشمند دانست و عنوان کرد: هدف باشگاه بسترسازی مناسب برای کسب دستاوردهای پایدار است و گرد هم آوردن کادر فنی هماهنگ و باتجربه، اولین گام در این راستا بود.

  نصیرزاده از اضافه شدن چند بازیکن اصلی تیم در فصل گذشته و همچنین کاخا طی روزهای آتی خبر داد و تصریح کرد: همکاری با باشگاه گسترش فولاد در کارنامه لوکا بوناچیچ موجود است و اشراف کاملی به شرایط و امکانات و همچنین پتانسیل های فنی بازیکنان دارد و توقع ما همکاری و تعامل سازنده بین تمامی ارکان تیم است.

  در ادامه این مراسم، لوکابوناچیچ چارچوب فعالیت‌ها و برنامه‌های مدنظر برای آماده سازی تیم را تشریح کرد  و مربیان و بازیکنان به تبادل نظر در این خصوص پرداختند.

  تمرینات تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از امروز  (شنبه) به صورت دو نوبت در روز ( 10 صبح و 18 عصر) در استادیوم اختصاصی بنیان دیزل آغاز خواهند کرد.

  براین اساس، شاگردان بوناچیچ پس از برگزاری دو بازی تدارکاتی در تبریز،  از 3 الی 16 تیرماه راهی اردوی آماده سازی می‌شوند و در این اردو نیز علاوه بر برگزاری دو نوبت تمرین در روز، پنج بازی تدارکاتی نیز مدنظر قرار گرفته است.

  اعضای تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، پس از بازگشت از اردوی تمرینات خود را از 19 تیر به صورت یک جلسه در روز در استادیوم اختصاصی بنیان دیزل پیگیری خواهد کرد و  قبل از شروع مسابقات فصل هفدهم لیگ برتر، دو بازی تدارکاتی دیگر نیز برگزار می‌کنند.

   

  لیگ برتر گسترش فولاد کادر فنی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها