• لینک کوتاه
 • منبع: ورزش3 کد خبر: 451202

  با جدایی محتمل سروش رفیعی جدی ترین بازیکن برای جانشینی هافبک فانتزیست فصل گذشته پرسپولیس را می‌توان سیامک نعمتی تلقی کرد.

  به گزارش پارس نیوز،

  شایعات جدی در خصوص حضور سروش رفیعی در الخور باعث شده تا دیگر بازیکنان این تیم برای دستیابی به ترکیب اصلی بیش از پیش امیدوار شوند. 

  شماره هفت فصل گذشته سرخپوشان که در نیم فصل با پایان دوران سربازی‌اش راهی این باشگاه شده بود، طبق وعده‌اش برای حضور در فوتبال خارج از ایران در پایان قرارداد شش ماهه، اکنون با قطری‌ها در حال مذاکره‌ است و روزنامه‌های قطری از توافق جدی او با الخور در لیگ ستارگان خبر می‌دهند.

  رفیعی علیرغم موفقیت در ترکیب پرسپولیس و زنده کردن پیراهن شماره هفت که مدت‌ها با عنوان نحسی از آن یاد می‌شد، خاطرات خوبی برای هواداران این تیم به جا گذاشته و اکنون اگر فرض را بر عدم بازگشت او قرار دهیم، اکنون بازیکنان دیگر هم برای جایگاه او و هم برای این شماره پیراهن دورخیز کرده اند.

  جدی ترین گزینه اکنون برای حضور در ترکیب اصلی و دستیابی به این شماره پیراهن سیامک نعمتی محسوب می‌شود؛ وینگر فصل گذشته پیکان که گفته می‌شد خواهان شماره هشت مورد علاقه‌اش است و البته خیلی زود این مساله تکذیب شد. با این حال با توجه به اینکه شماره هشت سرخپوشان در حال حاضر برای احمد نوراللهی رزرو شده است به نظر میرسد این نعمتی که با جدایی محتمل سروش رفیعی جدی ترین گزینه برای حضور در پست او باشد، شماره هفت او را نیز نشانه برود.

  وینگر تکنیکی و موفق فصل گذشته پیکان البته در این راه با مانع بزرگی مواجه است؛ پرسپولیس با توجه به جذب گادوین منشا و تدارک زوج هجومی طارمی و این مهاجم نیجریه‌ای، به وحید امیری این فرصت را خواهد داد تا به جایگاه موردعلاقه خود بازگردد. هافبک شماره 19 و ملی‌پوش پرسپولیس که در این فصل بیشتر در کنار مهدی طارمی در خط حمله حضور داشت، اکنون این فرصت را در اختیار دارد که به پست مورد علاقه خود در وینگر چپ با فراغ بال بیشتری حاضر شود.

  هرچند نعمتی در مصاحبه خود بعد از عقد قرارداد با پرسپولیس عنوان کرد برانکو روی او در تمام پست‌های میانه میدان نظر دارد، بعید نیست این بازیکن جای محسن مسلمان را در میانه میدان نیز از آن خود کند و سرنوشت برای هافبک شماره 77 پرسپولیس با تغییراتی همراه شود. خصوصا اینکه احمد نوراللهی نیز در صورت بازگشت به لیست پرسپولیس از توانایی بازی در پست وینگر نیز برخوردار است تا از این جهت فصل پرترافیکی در این تیم شاهد باشیم.

  البته همه چیز طی روزهای آینده و با تغییرات احتمالی در لیست ورود و خروج پرسپولیس به طور کامل قطعیت خواهد یافت و باید دید در نهایت کدام بازیکنان برای تداوم موفقیت فصل آینده در ترکیب این تیم باقی خواهند ماند و در استراتژی برانکو جای خواهد گرفت.

   

  پرسپولیس بازیکن سروش رفیعی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها