به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان در فینال جام حذفی گفت: فردا مهمترین و حساس ترین بازی پرسپولیس برگزار می شود ما برای رسیدن به فینال سختی ها و زحمات زیادی کشیده ایم و چند بازی لیگ را فردای جام حذفی کرده ایم. اگر جام حذفی را آنقدر جدی نمی گرفتیم می توانستیم در لیگ بهتر نتیجه بگیریم.

وی افزود: بازی سختی با ۴ تیم برتری در جام حذفی داشتیم تا به فینال رسیدیم. در سه مسابقه میهمان بودیم و دو بازی هم ۱۲۰ دقیقه طول کشید و با سختی زیادی به فینال رسیدیم. بنابراین فینال را به راحتی از دست نمی دهیم و برای کسب جام قهرمانی به میدان می رویم. می خواهیم با یک بازی هجومی با جام قهرمانی میدان را ترک کنیم و همه بازیکنان پرسپولیس برای این بازی انگیزه زیادی دارند.

گل محمدی تصریح کرد: فردا یک روز به یاد ماندنی برای پرسپولیس خواهد بود. از سپاهان هم نمی توان به راحتی گذشت این تیم شخصیت قهرمانی دارد و در واقع هر تیمی که فردا قهرمان شود هم پرسپولیس و هم سپاهان شایسته قهرمانی هستند. روند بازی به سمتی می رود که هر تیمی که از فرصت ها بهتر استفاده کند و تمرکز بیشتری داشته باشد قهرمان می شود. بازی فردا در تهران است و این می تواند خیلی به ما کمک کند.

سرمربی پرسپولیس در مورد استراتژی تیمش در بازی فردا گفت: در این مورد نمی توان زیاد صحبت کرد بلکه ما می خواهیم هجومی بازی کنیم.

گل محمدی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که پرسید با توجه به لغو بازی خداحافظی مهدوی کیا آیا این بازیکن در فهرست ۱۸ نفره بازی قرار می گیرد یا خیر گفت: مهدی شخصیت بزرگی دارد و همه نسبت به این مسئله واقف هستیم. اگر مهدی ۳ _ ۴ رفیق در فوتبال و زندگی خصوصی اش داشته باشد یکی از آنها من هستم. رابطه خوبی با مهدی داشته ام و چند سال کنار هم بوده ایم حتی زمانی که در هامبورگ بازی می کرد با هم در ارتباط بودیم. شان و شخصیت مهدی برای همه ما ثابت شده است وقتی او در دیدار پرسپولیس و داماش که مادرش فوت کرده بود به رختکن تیم آمد همه از این همه حمایت شوکه شدیم. در همان رختکن گفتم با توجه به کار مهدی ما قهرمان می شویم. مهدوی کیا نشان داد همه جوره عاشق این تیم است و با توجه به شان و شخصیتی که دارد برازنده او نیست که ۵ دقیقه نمایشی بازی کند. باشگاه با صندوق حمایت از قهرمانان ورزشکاران صحبت کرده تا مهدی در بازی با تیم هامبورگ از فوتبال خداحافظی کند اما مشخص نیست که مهدی فردا در فهرست ۱۸ نفره هست یا نه. باید ببینیم خدا چه می خواهد.

وی در مورد مصدومان و محرومان پرسپولیس گفت: در دو هفته پیش مصدومان زیادی داشتیم ماهینی، پروویچ، نقی زاده، علی کریمی همگی مصدوم بودند. ۵_۶ مصدوم داشتیم که روی آنها حساب باز کرده بودیم و اکنون به مرز آمادگی رسیده اند. باید ببینیم فردا چه شرایطی پیش می آید.

گل محمدی در مورد اینکه از کیفیت فنی لیگ انتقاد کرده بود گفت: من وقتی صحبت از عدم کیفیت لیگ کردم منظورم بحث فنی و سطح پائین مسابقات لیگ بود. این سطح پایین به تیم ملی ما هم ضربه زد و کیفیت فنی پایینی که در لیگ دیدیم در جام حذفی هم هست و خودش را نشان داده.

وی در مورد اینکه فردا علی کریمی در ترکیب اصلی تیم هست یا نه گفت: خدا را شکر کریمی تمرینات خوبی را داشته است ولی ای کاش او نیم ساعت یا یک نیمه در بازی قبلی به میدان می رفت تا به شرایط بازی می رسید. با این حال تمرین امروز ترکیب اصلی تیم برای بازی با سپاهان را مشخص می کند.