به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، در حاشیه کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا در کوالالامپور، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، برای بررسی شکایت عربستانی ها از رفتار تماشاگران ایرانی در بازی استقلال و الهلال، با مقامات فدراسیون فوتبال عربستان و کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار و گفت و گو کرد.

کفاشیان در این رابطه به خبرنگار ایسنا گفت: پنج شنبه با مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت و گو کردیم که بخشی از صحبت های ما درباره شکایت عربستانی ها از میزبانی باشگاه استقلال و اتفاقات رخ داده در جریان دیدار این تیم با الهلال عربستان بود.

وی ادامه داد: به مقامات AFC اطمینان دادیم که اتفاقات روی داده در آن بازی از جمله پرتاب نارنجک دستی، مختص دیدار با تیم عربستانی نبوده و دلیلی بر این مدعا که تماشاگران ایرانی با عربستانی ها خصومت دارند، نیست. این اتفاق در سایر دیدارهای فوتبال در ایران نیز رخ می دهد.

کفاشیان همچنین گفت که قرار شده اختلافات فدراسیون های فوتبال ایران و عربستان بدون ارجاع به شخص ثالث و در گفت و گوهای دوطرفه حل و فصل شود.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا بالاخره از مقامات فوتبال عربستان عذرخواهی کرده است یا خیر، گفت: بله! در خلال صحبت هایم با آنها تلویحا عذرخواهی کردم.