به گزارش پارس ، به نقل ازخبرآنلاین، کاظمیان در خصوص طلبی که از پرسپولیس دارد حرف هایش را اینگونه آغاز می کند: « همان طور که می دانید باشگاه پرسپولیس در تعطیلات نیم فصل مرا نخواست و برای این که با من تسویه حساب کند باید رضایتم را جلب می کرد. من بابت فصل گذشته و همچنین حقوق این فصل خودم، مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان از باشگاه طلبکار بودم که باید این پول را می گرفتم ولی به خاطر شرایط پرسپولیس در نهایت یک چک ۲۳۰ میلیون تومانی گرفتم و راضی به تسویه حساب شدم. حالا اتفاقاتی برای من رخ داده و این چک که مربوط به اسفندماه است پاس نشده است. »

کاظمیان در ادامه حرف هایش می گوید: « چکی که شیرینی سرپرست پرسپولیس به من داد برای دو ماه پیش است که متاسفانه هنوز پاس نشده است. در این مدت پدرم چندبار به باشگاه پرسپولیس رفته ولی جوابش را نداده اند ولی برای من نکته عجیب و باورنکردنی به حرف های شیرینی مربوط می شود. او به من گفت که ما این پول را به تو دادیم که خانه نشین شوی و در نیم فصل دوم در هیچ تیمی بازی نکنی. او گفت حالا که در نیم فصل دوم در تیم دیگر بازی کردی این پول به تو تعلق نمی گیرد. من واقعا نمی دانم در فوتبال ایران چه می گذرد و بابت این اتفاق متاسفم. واقعا چرا باید یک آدم مثل شیرینی که هیچ سابقه ای در این فوتبال ندارد سرپرست تیمی شود که ۳۰ میلیون طرفدار دارد. »

کاظمیان که بابت این موضوع بسیار ناراحت است تاکید می کند: « من از زمان مدیریت خطیب و انصاری فرد از پرسپولیس طلب دارم و گفتم که به جای ۷۰۰ میلیون تومان راضی شدم که ۲۳۰ میلیون تومان بگیرم ولی حالا نمی خواهند این پول را به من بدهند. مگر این مملکت و این فوتبال قانون ندارد؟ من از شیرینی به دادگاه شکایت کردم و این موضوع را از طریق حقوقی پیگیری می کنم. در ضمن به فدراسیون فوتبال ایران هم شکایت خواهم کرد. »

او در قسمت دیگری از حرف هایش می گوید: « نکته عجیب تر این است که پرسپولیسی ها به من چک یک دستفروش جلوی بانک را داده اند. آنها به من گفتند که این چک برای اسپانسر است و چون به اسم شخص صادر شده بود من هم باور کردم ولی متاسفانه پاس هم نشد. خیلی خنده دار است که شیرینی گفته چون در نیم فصل دوم بازی کردم این پول به من تعلق نمی گیرد. سامان آقازمانی هم یک چک ۱۰۰ میلیونی دارد که هنوز پاس نشده ولی در پشت چک او امضای شیرینی وجود دارد که این امضا در چک من نیست. »

کاظمیان در پایان حرف هایش می گوید: « من هم برای این پول برنامه ریزی کردم و باید به فکر آبروی خودم و خانواده ام باشم. واقعا نمی دانم بابت رفتار پرسپولیسی ها چه بگویم. به هر حال خدا جای حق نشسته است و مطمئن باشید حقم را می گیرم. »