به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، امیر قلعه نویی پس از تمرین روز گذشته استقلال در مورد دیدار هفته سی و سوم تیمش مقابل فولاد گفت: این مسابقه شرایط خاص خودش را دارد، با توجه به اینکه استقلال و فولاد در رده های اول و چهارم جدول قرار دارند مردم انتظارشان از این مسابقه تماشای یک فوتبال زیباست. امیدوارم زمین مسابقه شرایط خوبی داشته باشد هرچند که می دانم گرشاسبی برای ورزش، فوتبال و ورزش همگانی خوزستان زحمات زیادی می کشد.

وی افزود: فرکی سرمربی فولاد فردی توانمند است. باشگاه فولاد نیز همانند باشگاه سپاهان یک الگوی مناسب در تیم داری است. می دانیم بازی بسیار سختی داریم اما ما استقلال هستیم و با تمام قدرتمان برای کسب ۳ امتیاز به میدان می رویم.

سرمربی استقلال در مورد مصدومان و محرومان تیمش اظهار داشت: امیرحسین صادقی و ایمان موسوی محرومانمان در این مسابقه هستند و خوشبختانه مصدومی نداریم. در این ارتباط جا دارد از کادر پزشکی استقلال که شبانه روز زحمت می کشد تشکر کنیم.

قلعه نویی در مورد غیبت جباری گفت: این بازیکن با هماهنگی کادر فنی دیروز تمرین کار با وزنه داشت.

وی در مورد اینکه استقلال در ۲ بازی پایانی باید بازی ها را با قدرت دنبال کند، اظهار داشت: دیدار مقابل الهلال تجربه و درس خوبی برای بازیکنانمان بود. استقلال تیم باتجربه ای است و خصوصیت تیم های باتجربه این است که با بهره بردن از این موضوع می توانند در پایان فصل عملکرد بهتری داشته باشند. امیدوارم تجربه بازیکنان خوبمان در این مسابقه به ما کمک کند.

سرمربی استقلال در مورد اینکه آیا می توانند مقابل فولاد قهرمانی خود در لیگ برتر را قطعی کنند، گفت: همه چیز دست خداست.

قلعه نویی در مورد الشباب امارات حریف استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، عنوان کرد: اجازه دهید دو مسابقه لیگ بگذرد و آن وقت در مورد دیدار مقابل الشباب صحبت خواهیم کرد. تمرکزمان روی بازی های لیگ است و در حال حاضر اول به فولاد و سپس به داماش فکر می کنیم.