به گزارش پارس ، حسین ابن قاسم در گفتگو بامهر، در خصوص تمدید قرارداد بختیار رحمانی کاپیتان فولاد با این باشگاه، اظهار داشت: بختیار می گفت از چند باشگاه با او تماس می گرفتند و مزاحمش می شدند. او هم برای آنکه خیال همه را راحت کند پیشنهاد تمدید قراردادش را مطرح کرد و روز سه شنبه آن را به امضا رساند.

وی افزود: بختیار فوتبالش را از باشگاه فولاد شروع کرد و این حرکت او برای دیگران سرمشق است. به احتمال زیاد سه، چهار بازیکن دیگر ما هم تا قبل از بازی با استقلال قراردادشان را با باشگاه فولاد تمدید می کنند.

سرپرست فولاد با اشاره به دیدار هفته آینده این تیم با استقلال، تاکید کرد: ما برای این مسابقه آماده ایم. دو بازی دوستانه هم انجام داده ایم تا به شرایط مسابقه برگردیم.

* حساسیت استقلال - فولاد به فینال حذفی می چربد!
ابن قاسم با انتقاد از عدم پخش دیدار استقلال و فولاد از شبکه سه سیما، تصریح کرد: این مسابقه دست کمی از فینال جام حذفی ندارد. دو تیم اول و چهارم جدول با هم بازی می کنند و حساسیت این مسابقه بر حساسیت فینال حذفی می چربد. ضمن اینکه این مسئله هم در انگیزه بازیکنان فولاد موثر است و هم اینکه خوزستانی های سراسر کشور و همچنین طرفداران خارج از ایران تیم ما را از تماشای مسابقه محروم می کند.

* راه تیم ملی از استقلال و پرسپولیس می گذرد
وی همچنین از سیاست رسانه ها در پوشش اخبار استقلال و پرسپولیس در مقایسه با تیم های شهرستانی انتقاد کرد و گفت: رسانه ها همیشه استقلال و پرسپولیس را تبلیغ می کنند. بازی های این دو تیم هر هفته پخش مستقیم می شود و به همین خاطر کودکان ما به صورت خودکار طرفدار یکی از این دو تیم می شوند. راه تیم ملی هم که از استقلال و پرسپولیس می گذرد. هرچند یک مدت شیوه دعوت بازیکنان به تیم ملی تغییر کرد و از بازیکنان سایر تیم ها بیشتر دعوت می شد ولی حالا دوباره به رویه قبلی بازگشته اند.

* سرماخوردگی قلعه نویی را می بینند، بیماری دیگران را نه!
سرپرست فولاد ادامه داد: حسین فرکی سرمربی ما مشکلات جسمانی زیادی دارد. پای او به خاطر پارگی رباطش درد می کند. حتی قلب فرکی هم مشکل دارد و او به خاطر این مشکلات هر روز بعد از تمرین، می افتد. هیچ کس این موارد را نمی بیند ولی وقتی قلعه نویی سرما می خورد و زیر سرم می رود، تمام روزنامه ها از آن می نویسند و شبکه های تلویزیونی مدام با او مصاحبه می کنند. متاسفانه رسانه ها" دیگران" را می بینند و به تیم های شهرستانی توجه ندارند.

* پیشنهاد به فردوسی پور
ابن قاسم همچنین به برنامه نود اشاره و خاطرنشان کرد: این برنامه آیینه فوتبال ماست و هرچه بگوید مردم خیلی زود آنرا قبول می کنند و به خاطر می سپارند. فردوسی پور یک بازیکن تا چند گل می زند و به یکباره مطرح می شود را به برنامه اش دعوت می کند و بیوگرافی آن بازیکن را می گوید. خب فردوسی پور مربیان و بازیکنان دهه ۴۰ را هم به برنامه اش دعوت کنند تا مردم ایران، پیشکسوتان را هم بشناسند.

* بعضی بازیکنان فولاد نمی دانند فرکی در جام جهانی حضور داشته
وی خاطرنشان کرد: در تیم فولاد خوزستان بازیکنانی داریم که نمی دانند حسین فرکی، سرمربی تیم در جام جهانی بازی و مربیگری کرده است. این برای فوتبال ما درد است. یک بازیکن با چند گل در برنامه نود مطرح و تمام می شود ولی از پیشکسوتان خبری نمی شود.