• لینک کوتاه
 • منبع: پارس فوتبال کد خبر: 407179

  علی کریمی این روزها به کلاس های مربیگری رفته تا دانش خود را در این زمینه افزایش دهد و احتمالا در آینده ای نزدیک به جرگه مربیان بپیونند.

  به گزارش پارس نیوز،

  اسطوره فوتبال ایران که سابقه کوتاهی روی نیمکت تیم ملی به عنوان دستیار کی روش را داشته، اکنون درصدد برآمده که به روش اصولی تر وارد عرصه مربیگری شود. در همین حال، یکی از کسانی که از همین ابتدا به کریمی دلگرمی داده، برانکو ایوانکوویچ است. این مربی کروات همواره رابطه خوبی با علی کریمی داشته و از زمان حضور در پرسپولیس هم رابطه عمیقتری بین دو طرف بوجود آمد. در همین حال، برانکو در صحبت های که اخیرا داشت تاکید کرد که از حضور کریمی در کلاس های مربیگری خوشحال است و امیدوار است که کریمی در این راه به موفقیت برسد. صحبت هایی که البته بدون حرف و حدیث نبود و باعث شد این گمانه زنی شکل بگیرد که کریمی قصد دارد پس از طی کلاس ها، به عنوان مربی و دستیار با سرمربی کروات پرسپولیس همکاری کند.

  امروز کریمی به این شایعه واکنش نشان داد با اذعان به اینکه هنوز برنامه دقیقی برای مربیگری ندارد تاکید کرد که حضور او در این کلاس ها برای گرفتن پست مربیگری در پرسپولیس نیست. وی اضافه کرد: ” مگر هر کس در کلاس مربیگری شرکت می کند قصد حضور در پرسپولیس را دارد؟ در این کلاس ها ثبت نام و حضور پیدا کردم تا دانش فوتبالم را به روز کنم”.

   

  پرسپولیس علی کریمی کارلوس کی روش
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها