• لینک کوتاه
 • منبع: پارس فوتبال کد خبر: 407160

  با ادعای مدیربرنامه های مهاجم استقلال و تایید معاون حقوقی باشگاه، این بازیکن یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قرارداد دارد.

  به گزارش پارس نیوز،

  بعد از گذشت حدود ۴ ماه از حضور کاوه رضایی در استقلال، معلوم شده چرا پرسپولیسی‌ها برای قرارداد با او شرط قطع همکاری با مدیربرنامه‌هایش را گذاشته بودند.

  صحبت‌های اخیر مدیربرنامه‌های کاوه رضایی درباره پیشنهاد از چین و رقم قرارداد این بازیکن با استقلال، باعث شده موضوع رقم و آپشن‌های قرارداد او به سوژه اول رسانه‌ها تبدیل شود و استقلال به خاطر بستن قراردادهای گرانقیمت با آپشن جدایی در هر مقطع از فصل، تحت فشار قرار بگیرد.

  استقلالی‌ها که زمان ثبت قراردادهای‌شان حسابی در ثبت اعلام رقم وسواس به خرج دادند، حالا مجبورند ریز قراردادهای‌شان را در رسانه‌ها توضیح بدهند.

  رقم واقعی قرارداد کاوه رضایی و استقلال، یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است. یک میلیارد از این رقم به عنوان قرارداد قطعی ثبت شده و بقیه، به صورت آپشن اضافه شده‌اند.

  باشگاه استقلال و مدیربرنامه‌های رضایی، هر دو چنین قراردادی را تایید کرده‌اند و فقط تفاوت بر سر نحوه پرداخت آپشن‌هاست. مدیربرنامه‌های رضایی اعتقاد دارد این آپشن‌ها صوری هستند و تمام ۶۰۰ میلیون به رضایی تعلق می‌گیرد اما معاون حقوقی باشگاه استقلال بدون توضیح درباره اینکه رضایی بر اساس چه آپشن‌هایی ۶۰۰ میلیون اضافی را می‌گیرد، می‌گوید این رقم جزو قرارداد قطعی او نیست.

  بزرگی در این خصوص گفت: «این صحبتی که در مورد آپشن می‌گویند درست است، ولی مدیر برنامه رضایی مدعی است این‌ها را به صورت صوری نوشته‌اند یعنی قرارداد قطعی او یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است و این آپشن‌ها به صورت صوری در قرارداد آمده است، یعنی آن ۶۰۰ میلیونی که به صورت آبشن نوشته شده باید پرداخت شود، ولی آن چیزی که روی کاغذ آمده و قابل استناد است همین یک میلیارد قرارداد قطعی و ۶۰۰ میلیون به صورت آپشن است.»

  حتی معاون حقوقی استقلال هم پرداخت صددرصدی آپشن‌های رضایی را رد نکرده و فقط گفته این رقم، جزو قرارداد رسمی او نیست.

  قرارداد یک میلیارد و ۶۰۰ میلیونی رضایی، او را تبدیل به گرانترین بازیکن لیگ برتر خواهد کرد. گران‌تر از آندو، حدادی‌فر و ادینیو که چند ماه قبل به خاطر اعلام رقم‌های رسمی‌شان به عنوان گرانترین ستاره‌های لیگ معرفی شدند.

   

   

   

  استقلال پرسپولیس کاوه رضایی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها