• لینک کوتاه
 • منبع: بانک ورزش کد خبر: 407113

  به نظر می‌رسد نظر محسن مسلمان در خصوص سبک بازی خودش تغییر کرده است. این طرز تفکر مسلمان چنان عوض شده که حتی در اردوی تمرینی خارج از کشور هم ابایی از بستن چنین تکل‌های جدی و قدرتمندانه‌ای ندارد.

  به گزارش پارس نیوز،

  از تمرینات روز سه‌شنبه پرسپولیس در دوبی، تصاویری منتشر شده که در نوع خودش جالب است. در این عکس‌ها بازیکنان پرسپولیس در حال تمرین با انگیزه بسیار بالا دیده می‌شوند. آنها که در غیاب 7بازیکن ملی‌پوش قصد دارند خودشان را به برانکو ثابت کنند و سهمی از تیم او بگیرند، دست به هر کاری می‌زنند تا حسابی دیده شوند. در این میان شاید جالب‌ترین تصویر مربوط به تکل بلندی باشد که محسن مسلمان زیر پای امید عالیشاه بسته است. امید که در دو بازی اخیر نیمکت‌نشین شده، خیلی به موقع خودش را از غائله بیرون کشیده تا مصدوم نشود. این تکل را محسن مسلمانی می‌زند که البته جایگاهش در ترکیب ثابت سرخپوشان تضمین شده است، اما ظاهرا او در این شرایط هم از تمرین سخت غافل نمی‌شود.

   

  حدود 14ماه پیش که مسلمان هنوز در پرسپولیس نیمکت‌نشین بود و بازی نمی‌کرد، یک مصاحبه عجیب از او در سایت‌ها و خبرگزاری‌ها به انتشار رسید که خیلی خبرساز شد. مسلمان در این مصاحبه به انتقادها از سبک بازی خودش واکنش نشان داده و گفته بود: «من بازیکنی ایستا هستم، زیاد نمی دوم، تکل نمی‌زنم و درگیر نمی‌شوم. فوتبال من همین است. در تمام سال‌هایی که فوتبال بازی کرده‌ام، اینگونه بوده که دیگران برایم تکل می‌زدند، درگیر می‌شدند و در یک کلام می‌جنگیدند تا توپ به من برسد و بازی را بچرخانم و کار را تمام کنم.»

   

  حالا اما یک سال بعد از آن مصاحبه، طرز تفکر مسلمان چنان عوض شده که حتی در اردوی تمرینی خارج از کشور هم ابایی از بستن چنین تکل‌های جدی و قدرتمندانه‌ای ندارد. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که مسلمان خودش را به عنوان یکی از بهترین هافبک‌های پرسپولیس و لیگ تثبیت کرده، اما هنوز دست از سختکوشی نمی‌کشد. به نظر می‌رسد در این تغییر ذهنیت، برانکو نقشی کلیدی داشته است. احیای مسلمان یکی از خدمات مربی کروات به فوتبال ایران بود

   

  پرسپولیس برانکو محسن مسلمان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها