• لینک کوتاه
 • منبع: مشرق کد خبر: 395309

  مصدومیت مدافع ملی‌پوش کشورمان اختلافات را در میان مسئولان باشگاه الاهلی دوچندان کرده است.

  به گزارش پارس نیوز،

  پس از مصدومیت دوباره منتظری میان مسئولان باشگاه الاهلی در رابطه با اینکه چرا با پژمان در آغاز فصل تمدید کردند اختلافات بالا گرفته است. پس از آنکه مدیر اجرایی سابق باشگاه الاهلی از تمدید قرارداد منتظری انتقاد و این اقدام را بی تدبیری مسئولان باشگاه عنوان کرد، امروز مدیر ورزشی باشگاه الاهلی به این سخنان واکنش نشان داد.

  شیخ سلمان، مدیر ورزشی باشگاه الاهلی در مصاحبه با روزنامه الرایه قطر در واکنش به سخنان مدیر اجرایی سابق باشگاه در رابطه با تمدید قرارداد منتظری، گفت: خالد شبیب، مدیر اجرایی سابق باشگاه در رابطه با تمدید قرارداد پژمان منتظری از واژه بی تدبیری استفاده کرده است، باید بگویم: خالد اگر این تمدید قرارداد با او را به ضرر باشگاه می‌پندارد باید خودش را سرزنش کند زیرا او باعث شد تا باشگاه با منتظری قراردادی دوساله ببندد.

  پژمان منتظری، مدافع ملی‌پوش کشورمان که در این فصل برای الاهلی قطر بازی‌ می‌کند پس از مصدومیتش از ناحیه کتف در دیدار تیم‌ملی کشورمان با چین بیش از دو ماه خانه نشین شد. باشگاه الاهلی برای پر کردن جای خالی منتظری در مدت مصدومیتش با سید عدنان مدافع بحرینی قراردادی 3 ماه امضا کرد.

   

  فوتبال

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها