• لینک کوتاه
 • کد خبر: 39091

  رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به احتمال تبانی در رقابت های لیگ دسته اول که در صعود تیم شهرداری تبریز تاثیرگذار بوده است گفت: تاکنون هیچ سند و مدرکی در این مورد به فدراسیون ارائه نشده و هرکس در این مورد مدرکی دارد باید آن را در اختیار فدراسیون قرار دهد تا بررسی های نهایی انجام شود.

  به گزارش پارس ، علی کفاشیان در گفتگو با مهر در خصوص ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر گفت: این اتفاق مصوبه ای است که مربوط به سال قبل می شود و باید این فصل اجرا شود. البته ما هم شنیده ایم که ۱۵ مدیرعامل باشگاه امضا جمع کرده اند و خواستار ۱۸ تیمی ماندن لیگ شده اند که این موضوع نیاز به مطرح شدن دوباره در هیات رئیسه و تصمیم مجدد دارد. البته زمانی که پلی آف و جام حذفی و لیگ تمام شود.

  وی ادامه داد: ما در نشست اعضای هیات رئیسه درخواست مدیران باشگاه ها را بررسی خواهیم کرد که آیا دلایل و استدلالات آنها به سود فوتبال خواهد بود یا خیر. پس از این بررسی تصمیم نهایی در مورد ۱۶ یا ۱۸ تیمی بودن لیگ را اعلام می کنیم.

  رئیس فدراسیون در مورد نشست با کارلوس کی روش و سایر مسئولان فدراسیون فوتبال و وجود اختلاف بین آنها گفت: در نشستی که روز پنجشنبه داشتیم اختلاف نظری بین سرپرست سازمان لیگ و سرمربی تیم ملی وجود داشت که مطمئنم این اختلاف نظر در جلسات بعدی حل خواهد شد. اینطور نبود که در آن جلسه تفاهماتی وجود نداشت. قرار شد در جلسه کمیته فنی درخواست کارلوس کی روش را بررسی کنیم.

  علی کفاشیان در مورد شائبه هایی که در مورد تیم شهرداری تبریز مطرح می شود گفت: هر کس هر سندی دارد مدرکی رو کند چرا که هنوز در فدراسیون فوتبال هیچ سند و مدرکی در مورد مسائلی که مطرح شده ارائه نشده است.

  جام حذفی رئیس فدراسیون رقابت های لیگ سازمان لیگ سرمربی تیم ملی شهرداری علی کفاشیان فدراسیون فوتبال کارلوس کی روش لیگ برتر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها