تخصص بردن تیم به لیگ برتر با خریدن داور و بازیکن چه جور تخصصی است؟ !

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 39026

  قائم‌مقام باشگاه دسته اولی استقلال خوزستان گفت: مثلا فلان فرد را متخصص بردن تیم از لیگ یک به لیگ برتر می‌نامند. آخر این چه تخصصی است که داور بخری، بازیکن بخری، نوچه بخری، این شد تخصص؟

  به گزارش پارس ، علی پورکیانی در گفت وگو بافارس در مورد شائبه تبانی و ناپاک بودن رقابت های پایانی لیگ دسته اول فوتبال خاطرنشان کرد: همانطور که در جریان هستید اثبات این جور مسائل خیلی سخت است اما براساس آنچه بر باشگاه ما گذشت، به صورت مکتوب مطالب مان را به جایی که باید می دادیم دادیم. در این باره به ستاد رسیدگی به تخلفات فوتبال نامه نوشته ایم و رونوشت آن نیز به چند جا فرستاده شده است.

  وی در این خصوص که آنها چه موارد مشکوکی را در حین بازی ها دیده اند؟ گفت: ما چیزی ندیده ایم بلکه از نزدیک لمس کرده ایم. با بازیکنان ما تماس گرفته اند، فردی با دو خط ایرانسل با بازیکنان ما تماس گرفته که بلافاصله این مسئله را به مراجع مربوطه اعلام کرده ایم که پیگیری کنند.

  پورکیانی در پاسخ به این سوال که این تماس از جانب چه کسی بوده است تاکید کرد: نمی توانم بگویم این فرد از طرف چه کسی ماموریت داشته اما فرد تماس گیرنده هویت دارد، اسم دارد و در فوتبال هم ظاهرا اهالی فوتبال او را می شناسند، شاید هم سابقه چنین کارهایی را داشته باشد، اما نمی توانیم اسم او را عنوان کنیم. اما مگر می شود یک نفر به بازیکن تیم مقابل زنگ بزند و بگوید برو محکم بازی کن؟ ! قطعت این جور نیست و این تماس خواسته های دیگری داشته است.

  وی ادامه داد: اینکه چنین اتفاقاتی رسانه ای شود خیلی خوب است تا افکار عمومی بیدار شوند. متاسفانه در ایران بت سازی به راه و روش عده ای تبدیل شده است. مثلا فلان فرد را متخصص بردن تیم از لیگ یک به لیگ برتر می نامند. آخر این چه تخصصی است که داور بخری، بازیکن بخری، نوچه بخری، این شد تخصص؟ من حتی به این هم ایراد نمی گیرم، بلکه انتقادم از باشگاهی است که این امکانات را در اختیار این فرد قرار می دهد. زمانی من هزار کار می کنم اما از جیب خودم این هزینه را می کنم و هیچ کسی از آن خبر ندارد، اما زمانی یک سازمان و تشکیلات درگیر یک ماجرا می شوند، سوال من این است که این سازمان و تشکیلات به چه چیزی می خواهد افتخار کند و این بدترین حالتی است که می توان به وجود آورد و متصور شد، ما امیدواریم این طور نباشد و همه شائبه ای بیش نباشد اما متاسفانه شرایط به گونه ای است که شاید درصدی می توان احتمال به مشکوک بودن داد.

  استقلال ایران بازی رسانه رقابت فوتبال لیگ برتر تیم بازیکن بخری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها