با تندی هم بحث کنیم برای دلسوزی است

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 39010

  مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در واکنش به این سؤال که به قلعه‌نویی پیشنهاد سرمربیگری می‌دهد گفت: بگذارید به مرگ طبیعی بمیریم.

  به گزارش پارس ، محمد حسین جعفری در گفت و گو با فارس در مورد جلسه با اولیویرا و اینکه گفته می شود در این نشست به او انتقادهای زیادی وارد کرده اظهار داشت: از اینکه خبرها این طور منتشر می شود تعجب می کنم. اینکه من با او جلسه داشتیم صحیح است اما اینکه انتقادهای تندی به او کرده ام درست نیست. من گرد و خاکی نکردم. مثل همیشه جلسه ای داشتیم و حرف هایمان را به هم زدیم.

  وی افزود: با توجه به اینکه در بازی های اخیر نتیجه لازم را نگرفته ایم و گل هایی خوردیم که نشان می دهد ضعف هایی داریم از او توضیحاتی خواستیم و او هم حرف هایش را زد.

  وی در پاسخ به این سؤال که آیا توضیحات فنی او قانع کننده بود گفت: از نظر خود او منطقی بوده است این بحث ها دعوا نیست و من هم مجبورم که به مردم پاسخ دهم. همه ما در دامن یک کشتی هستیم. حتی اگر در بحث ها هم تندی پیش آید برای دلسوزی است.

  مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در ارتباط با اینکه چرا اولیویرا برنامه های خود را نمی دهد، گفت: او می گوید اول با من تسویه حساب مالی کنید. من هم به او گفتم ارائه برنامه ربطی به تسویه حساب ندارد. به هر حال تا زمانی که در برنامه های آینده خللی وارد نشود صبر می کنیم و در غیر این صورت مجبور هستیم به مربیان دیگر فکر کنیم.

  جعفری در ادامه در مورد اینکه گفته می شود برخی از بازیکنان تراکتورسازی از جمله سید صالحی، فروزان و نصرتی اعلام کرده اند برای فصل بعدی در تراکتورسازی نمی مانند اظهار داشت: الان که زمان این نیست کسی بگوید می روم یا می مانم. همه چیز بستگی به نظر بازیکنان ندارد و باشگاه هم برای خودش نظراتی دارد.

  وی در پاسخ به این سؤال که فکر نمی کند تراکتورسازی باید تیم بهتری داشته باشد، گفت: صد در صد همین طور است. اگر برنامه ای که من به هیئت مدیره داده ام تصویب شود به طور حتم تیم بهتری خواهیم بست.

  مدیرعامل تراکتورسازی در جواب به این پرسش که چه زمانی با هیئت مدیره جلسه دارند، عنوان کرد: به دلیل مسافرت هایی که به آسیا داریم موفق به برگزاری جلسه نشده ایم.

  جعفری در ارتباط با آخرین وضعیت محسن فروزان اظهار داشت: فروزان طبق مصوبه کمیته انضباطی باید از سرمربی تیم عذرخواهی کند اما تا امروز این کار را نکرده است.

  وی در مورد اینکه استقلال به قهرمانی نزدیک شده گفت: با شکستی که روز گذشته سپاهان داشت استقلال به قهرمانی نزدیک شد.

  مدیرعامل تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که امیر قلعه نویی شاید برای فصل آینده در استقلال نماند و قصد ندارد برای فصل بعدی به وی پیشنهاد دهد گفت: برای ما حاشیه درست نکنید بگذارید ما به مرگ طبیعی بمیریم.

  استقلال امیر قلعه نویی بازی فصل آینده قلعه نویی کشتی کمیته انضباطی مرگ هیئت مدیره برنامه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها