فدراسیون تصمیم گرفته‌‌ همه در انتخابی‌ها شرکت کنند

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 38955

  بوکسور المپیکی تیم ملی گفت: پزشکان صلاح نمی‌دانند با مصدومیتی که دارم در انتخابی شرکت کنم، اما چاره‌ای ندارم و با تصمیمی که مسؤولان فدراسیون گرفته‌اند باید در انتخابی شرکت کنم.

  به گزارش پارس ، امین قاسمی پور در گفت وگو با فارس اظهار داشت: مسؤلان فدراسیون بوکس طی چند هفته گذشته اعلام کرده اند که ۱۵ اردیبهشت ماه مسابقات انتخابی تیم ملی در زنجان برگزار می شود و همه بوکسورهای باید در این انتخابی وارد رینگ شوند. با این حساب با مصدومیتی که از ناحیه دست دارم باید در انتخابی شرکت کنم.

  وی افزود: پس از المپیک لندن در هیچ مسابقه ای شرکت نکرده ام، اما با تمریناتی که انجام داده ام از لحاظ بدنی بسیار آماده ام. متاسفانه هنوز مصدومیتم به طور کامل بهبود پیدا نکرده و امیدوارم که در ادامه مشکلی برایم رخ ندهد.

  بوکسور المپیکی تیم ملی ایران گفت: با توجه به اینکه مصدومیت دستم هنوز به صورت کامل بهبود پیدا نکرده پزشکان صلاح نمی دانند که با شرایط در انتخابی تیم ملی شرکت کنم، اما چاره ای نیست و با تصمیمی که مسؤلان فدراسیون گرفته اند باید در انتخابی شرکت کنم.

  قاسمی پور در ادامه خاطر نشان کرد: مسابقات قهرمانی آسیا را طی چند ماه آینده پیش رو داریم و تمام بوکسورها در تلاش هستند تا با حضور در انتخابی پیراهن تیم ملی را کسب کنند. البته بنده نیز در در همین فکر هستم، اما بازی های آسیایی اینچوان برایم مهمتر از این مسابقات است و نمی خواهم ریسک کنم و با حضور در انتخابی ها مصدومیتم تشدید پیدا کند. فقط امیدوارم تا روز انتخابی وضعیت دستم بهتر شود و در انتخابی شرکت کنم در غیر این صورت اگر همچنان احساس درد کنم در انتخابی شرکت نخواهم کرد.

  المپیک انتخابی تیم ملی بازی بوکس تیم ملی تیم ملی ایران لندن مسابقات قهرمانی آسیا شرکت انتخابی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها