جودو قهرمانی آسیا- بانکوک

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 38913

  دو جودوکار کشورمان در اولین دیدار خود برای کسب مدال برنز در گروه بازنده ها نتیجه را به رقبا واگذار و عنوان هفتمی را کسب کردند. این در حالی است که جواد محجوب با پیروزی برابر حریف قزاقستانی به دیدار فینال راه پیدا کرد.

  به گزارش پارس ، به نقل از مهر، در ادامه این مسابقات که به میزبانی بانکوک در تایلند جریان دارد، صبح امروز شنبه مبارزات در گروه بازنده ها پیگیری شد که محمد جمالی و جعفر پهلوانی که به گروه بازنده ها رفته بودند با شکست برابر دو جودوکار چینی به عنوان هفتمی دست پیدا کردند. جمالی دور نخست" رمارنکو" از امارات را شکست داد و سپس به" بازبایف" از قزاقستان باخت و به گروه بازنده ها رفت. وی در این مرحله در پیکار با" زانگ" از چین باخت و هفتم شد.

  جعفر پهلوانی هم بعد پیروزی برابر جودوکار کویتی، مبارزه را به نماینده مغولستان واگذار کرد و شانس خود را برای کسب مدال برنز در گروه بازنده ها آزمایش کرد. وی در این مرحله در پیکار با" وانگ یانتائو" از چین با ضربه فنی شکست خورد و هفتم شد.

  جواد محجوب در وزن ۱۰۰- کیلوگرم با صعود به مرحله نیمه نهایی به مصاف" توگ تاگانف" از قزاقستان رفت و با پیروزی برابر این جودوکار راهی دیدار فینال شد. نماینده سنگین وزن ایران برای کسب مدال طلا باید به مصاف" شین جی هو" از کره جنوبی برود.

  رقابتهای جودو قهرمانی آسیا که از روز گذشته به میزبانی تایلند در بانکوک آغاز شده تا عصر فردا ادامه خواهد داشت.

  ایران تایلند جودو چین قزاقستان کره جنوبی مدال طلا نیمه نهایی وزن quot

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها