حسین رضازاده:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 38829

  رئیس فدراسیون وزنه برداری در بازگشت از ازبکستان دستاوردهای حضور تیم وزنه برداری نوجوانان در رقابتهای جهانی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: هدف اصلی ما کسب هر دو سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۱۴ نوجوان بود که خوشبختانه به این مهم دست پیدا کردیم.

  به گزارش پارس ، به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، حسین رضازاده گفت: تیم وزنه برداری ایران به لحاظ مدالی عملکرد خیره کننده ای داشت و با کسب شش طلا سرآمد دیگر تیم های شرکت کننده بود. در جدول امتیازی هم ما می توانستیم یکی از سکوهای اول تا سوم را به دست بیاوریم اما متاسفانه دو نفر از سبک وزن ها خوب کار نکردند و با اوت کردن نتوانستند امتیازات لازم را به دست بیاورند. البته هدف اصلی ما کسب هر دو سهمیه بازی های المپیک ۲۰۱۴ نوجوانان بود که خوشبختانه به این مهم دست پیدا کردیم و از هم اکنون برای کسب دو مدال طلای این رقابتها که سال آینده در کشور چین برگزار می شود، برنامه ریزی می کنیم.

  رضازاده استرس بالا را دلیل اصلی افت نسبی رکوردهای برخی از نفرات تیم عنوان کرد و افزود: البته این استرس کاملا طبیعی است. به هر حال اینها نوجوان هستند و اکثرشان برای نخستین بار از کشور خارج می شود. آنچه در این میان اهمیت دارد تجربه ارزشمندی است که از حضور در رقابتهای بین المللی نصیب آنها می شود. من به شخصه دستاوردهای حضور تیم وزنه برداری ایران را در رقابتهای جهانی ازبکستان مثبت ارزیابی می کنم و به آینده این نفرات خوشبین هستم.

  رئیس فدراسیون وزنه برداری در ادامه با اشاره به مشکلات پیش آمده در راه اعزام تیم وزنه برداری جوانان به رقابتهای جهانی پرو خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلیل اینکه کشور پرو در ایران سفارتخانه ای ندارد ما با مشکلات زیادی برای گرفتن ویزای این کشور مواجه شدیم.

  وی با بیان اینکه به دلیل طولانی بودن مسیر سفر به آمریکای جنوبی مخارج زیادی هم برای فدراسیون به همراه خواهد داشت، افزود: در این شرایط و با توجه به محدودیت های مالی موجود، تصمیم گرفتیم به جای اعزام وزنه برداران جوان به کشور پرو آنها را به رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا بفرستیم و از نفرات شایسته تر برای حضور در ترکیب تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان استفاده کنیم.

  استرس ایران بازی های المپیک پرو تیم ملی جدول روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری مشکلات وزنه برداری

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها