• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38828

  سرپرست فدراسیون سوارکاری با اشاره به حضور تیم کشورمان در مسابقات بین‌المللی چهارستاره آذربایجان گفت: ملی پوشان از روز پنجم فروردین در قرنطینه تمرین می‌کنند و قصد داریم حضوری قدرتمندانه در این رقابت‌ها داشته باشیم.

  پارس : محمود حیدری در گفتگو بامهر با اشاره به مهمترین برنامه های فدراسیون سوارکاری در سال ۹۲ اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی که در کمیته های مختلف صورت گرفت امسال قصد داریم در تمامی رشته ها مسابقات قهرمانی کشور را برگزار کنیم که برخی از این رقابت ها در تهران و یکسری دیگر هم در شهرستان ها انجام می گیرند.

  وی در خصوص حضور در مسابقات بین المللی نیز یادآور شد: یک دوره مسابقه بین المللی پرش با اسب چهار ستاره در کشور آذربایجان برگزار می شود که بر اساس رنکینگ کشوری سال گذشته ۸ ورزشکار برتر را شناسایی کردیم تا به این رقابتها اعزام شوند. این ورزشکاران با ۱۷ راس اسب شخصی راهی مسابقات یاد شده می شوند که این یکی از مهمترین برنامه های فدراسیون در سال ۹۲ خواهد بود. سال گذشته ما با ۶ راس اسب در این رقابتها شرکت کرده بودیم و امیدورایم این بار نیز در مسابقات لیگ قفقاز که بعد از رقابتهای آذرباییجان برگزار می شود حضوری شایسته داشته باشیم.

  سرپرست فدراسیون سوارکاری ادامه داد: حضور در مسابقات چهار ستاره برای سوارکاری کشورمان اتفاق بزرگی است که می تواند پیش درآمدی برای بازی های آسیایی ۲۰۱۴ کره جنوبی نیز باشد. در سال های گذشته ما به طور مطلق در رقابتهای خارجی حضور نداشتیم و اکنون شرایط تازه ای را تجربه می کنیم. بر همین اساس ورزشکاران ملی پوش با هماهنگی سازمان دامپزشکی کشور در باشگاه آزمون در قرنطینه کامل در حال تمرین هستند تا به مسابقات بین المللی اعزام شوند.

  حیدری تصریح کرد: سال ۹۲ برای سوارکاری سال پرکاری خواهد بود که علاوه بر رقابتهای داخلی خود را برای بازی های آسیایی ۲۰۱۴ کره جنوبی نیز آماده می کنیم و قصد داریم با برنامه ریزی که صورت داده ایم سطح رقابتهای خود را در قیاس با گذشته افزایش دهیم.

  بازی رقابت قفقاز کره جنوبی ملی پوش سال کشوری المللی مسابقات سوارکاری

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها