• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38739

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن اعلام درخواست از گل محمدی برای تقویت تیم در فصل آینده، در خصوص خواسته سرمربی تیم برای پرداخت بخشی دیگر از قرار داد بازیکنان گفت: همانطور که من باید به پرداخت مطالبات مالی بازیکنان بیندیشم آنها نیز باید به کسب سهمیه آسیا فکر کنند چون این موضوع کمترین حق هواداران است.

  پارس : محمد رویانیان در گفتگو با مهر، در خصوص صحبت هایی که در برخی رسانه ها مبنی بر لیست بازیکنان پرسپولیس برای فصل آینده رقابتهای لیگ بر تر مطرح شده ضمن بیان مطلب فوق گفت: من بازهم باید قاطعانه تاکید کنم که فصل آینده نیز سرمربی تیم گل محمدی خواهد بود و ما با هیچ مربی دیگری مذاکره نکرده ایم بنابراین از وی خواستم با توجه به اینکه در آستانه پایان رقابتهای این فصل هستیم، برای آنکه زمان را از دست نداده و از سایر تیم ها عقب نیفتیم، لیست بازیکنان مازاد و مورد نیاز خود را به ما بدهد.

  وی در همین خصوص افزود: پس از این درخواست گل محمدی به من اطمینان داد که با همین بازیکنان موجود و ایجاد یکسری تغییرات فنی و تغییرات در برنامه ریزی ها بویژه برای آماده سازی تیم، پرسپولیس فعلی، پتانسیل قهرمانی در فصل آینده رقابتهای لیگ بر تر را دارد، بنابراین هیچ لیستی در فصل نقل و انتقالات نخواهد داشت. من نیز با توجه به اطمینانی که به گل محمدی دارم در این خصوص به وی اختیار تام داده ام اما به او گفتم چون فصل آینده علاوه بر حضور در جام حذفی و لیگ بر تر به احتمال زیاد در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور خواهیم داشت، برای تقویت تیم و جذب بازیکنان مورد نیاز از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد و از همه توان خود استفاده می کنم.

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: من همچنین از گل محمدی خواسته ام هرگونه برنامه و تغییراتی را که برای آماده سازی و تقویت تیم نیاز دارد هرچه سریع تر به من اعلام کند از جمله اینکه تیم چند اردو باید داشته باشد یا در کدام کشور می خواهند اردو بزنند.

  وی در خصوص درخواست یحیی گل محمدی مبنی بر پرداخت بخشی دیگر از قرارداد بازیکنان تصریح کرد: من با در خواست گل محمدی برای پرداخت بخشی دیگر از مطالبات مالی بازیکنان مخالفتی ندارم و قطعا تا بیستم اردیبهشت که بازهای لیگ بر تر و جام حذفی به پایان می رسد مطالبات مالی بازیکنان را پرداخت کنم اما در حال حاضر در جایگاه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معذوریتهایی دارم.

  رویانیان خاطر نشان کرد: ما تا پیش از آغاز سال نو حدود ۷۰ درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده ایم و فقط پاداش دو بازی آن ها معوق مانده که آن را نیز بزودی می پردازیم اما به رغم درخواست سرمربی تیم در این خصوص من هم در جایگاه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نگرانی ها و دلایل خاص خود را دارم از جمله اینکه هنوز لیگ به اتمام نرسیده و فینال جام حذفی انجام نشده بنابراین نمی توانم با بازیکنان تسویه حساب کنم یا موضوع مهم دیگر اینکه تیم ما تازه خود را پیدا کرده و نقاط ضعف و قوت آن مشخص شده است بنابراین دوست ندارم در شرایط فعلی بازیکنان به رفتن و حتی مذاکره با تیم دیگری فکر کنند.

  وی تاکید کرد: من معتقدم اگر با همین تیم بخواهیم فصل آینده به رقابتهای لیگ بر تر وارد شویم باید یکسری تغییرات در رفتار و نگاه ما ایجاد شود تا به قهرمانی در لیگ برسیم. یکی از تغییراتی که در این خصوص باید صورت گیرد این است که باید پرداخت های مالی به بازیکنان و کادر فنی منظم شده و بر اساس توانایی های باشگاه صورت گیرد.

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در حال حاضر ما به دنبال این هستیم که به موقع و تا پیش از اتمام ۲۰ اردیبهشت حق و حقوق بازیکنان را بدهیم و با آن ها تسویه حساب کنیم اما انتظار من به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس این است که بازیکنان نیز نسبت به ارتقای جایگاه پرسپولیس در لیگ بر تر و قهرمانی در جام حذفی همه تلاش خود را بکنند چون اگر پرسپولیس در جام حذفی قهرمان شده و سهمیه آسیا را کسب کند با اینکه این اتفاق نیفتد شرایط متفاوتی خواهد داشت.

  وی در همین خصوص افزود: آیا ۳۰ میلیون هوادار پرسپولیس حقشان نیست که تیم محبوبشان در این فصل سهمیه آسیا را کسب کند. درست است که من به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس باید به فکر پرداخت باقی مانده مطالبات مالی بازیکنان باشم اما از طرفی دیگر باید پاسخگوی هواداران نیز باشم. همانطور که من باید به پرداخت باقی مانده مطالبات مالی بازیکنان و کادر فنی بیندیشم آن ها نیز باید به قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه آسیا فکر کرده و همه تمرکز خود را بر روی آن قرار دهند چون این موضوع کمترین حق هواداران است، در واقع این موضوع تقاضایی دو طرفه بین من با کادر فنی و بازیکنان تیم است.

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: من طبق درخواست سرمربی تیم باقی مانده پول بازیکنان را خواهم داد اما آن ها نیز باید برای قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه آسیا احساس مسئولیت کنند و در این خصوص بازیکنان باید تفکر حرفه ای داشته باشند چون قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه آسیا حداقل خواسته هواداران در این فصل است.

  بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس جام حذفی حقوق سال نو فصل آینده کادر فنی و بازیکنان گل محمدی یحیی گل محمدی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها