• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38684

  نایب فدراسیون فوتبال می‌گوید، کارلوس کی‌روش در صورت حضور تیم ملی در مرحله پلی‌آف رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی یک بازی با یکی از تیم‌های ملی فوتبال پرتغال و اسپانیا را پیش‌بینی کرده است.

  به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، مهدی تاج با اعلام این خبر گفت: در صورتی که تیم ملی ایران به مرحله پلی آف انتخابی جام جهانی فوتبال برود، کار ایران سخت خواهد شد. باید با تیم سوم دیگر گروه آسیایی بازی کنیم که احتمالا این تیم استرالیا، عمان و یا اردن است. طبق برنامه این بازی ها چهاردم و بیستم شهریور خواهد بود. درصورت صعود ازاین مرحله باید با نماینده آمریکای جنوبی بازی کنیم.

  او افزود: نماینده آمریکای جنوبی احتمالا از بین تیم های پاراگوئه، شیلی، اوروگوئه و ونزوئلا خواهد بود. آقای کی روش پیش بینی کرده در صورت رسیدن به این مرحله در روزهای فیفا دی یک بازی با تیم پرتغال یا اسپانیا داشته باشیم.

  سرپرست سازمان لیگ درباره برنامه ریزی برای سال آینده در صورت حضور تیم ملی در بازی های پلی آف گفت: بنا داریم لیگ را از ابتدای مرداد آغاز کنیم ولی در صورت حضور در پلی آف به دلیل برگزاری دو اردوی ۱۵ روزه از سوی کی روش مجبوریم لیگ را زودتر اغاز کنیم و احتمالا در تاریخ ۲۰ تیر لیگ سیزدهم آغاز خواهد شد.

  اسپانیا بازی پرتغال تیم ملی تیم های ملی فوتبال جام جهانی رقابت فدراسیون فوتبال فوتبال کارلوس کی روش

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها