• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38639

  باشگاه الریان قطر به خاطر احتمال مخالفت کنفدراسیون فوتبال آسیا با تعویق دیدار این تیم با استقلال پرواز اختصاصی را برای یکشنبه رزرو کرد تا در صورت مخالفت AFC مشکلی برای ورود به تهران نداشته باشد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، استقلال در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمان آسیا سه شنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی به مصاف الریان قطر می رود.

  باشگاه الریان قطر چند روز پیش با ارسال نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار تعویق این بازی و یا برگزاری آن در کشوری بی طرف شد و زلزله سیستان را دلیل این خواسته خود معرفی کرد.

  این باشگاه قطری به خاطر احتمال مخالفت کنفدراسیون فوتبال آسیا با تعویق دیدار این تیم با استقلال پرواز اختصاصی را برای یکشنبه رزرو کرد تا در صورت مخالفت AFC مشکلی برای ورود به تهران نداشته باشد.

  آگیره سرمربی اروگوئه ای الریان درباره درخواست این باشگاه برای تعویق دیدار با استقلال گفت: ما در هر حالتی آماده این دیدار هستیم. دیگر مسائل به باشگاه مربوط است.

  این دیدار برای هر دو تیم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. استقلال در صورت پیروزی می تواند صعود خود را به دور بعد مسجل کند اما در صورت تساوی و یا باخت موقعیتش به خطر می افتد اما الریان که با چهار امتیاز در قعر جدول رده بندی است چاره ای جز پیروزی در این دیدار ندارد.

  در این گروه استقلال با هفت امتیاز صدرنشین است و تیم های العین و الهلال با شش امتیاز و اختلاف در تفاضل گل به ترتیب در رده های دوم و سوم جای دارند. الریان هم با چهار امتیاز قعر نشین است.

  استقلال بازی جدول زلزله قطر کنفدراسیون فوتبال آسیا ورزشگاه آزادی تهران یکشنبه الریان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها