• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38608

  زنی که با دادن آبمیوه مسموم به رانندگان آنها را بیهوش کرده و اقدام به سرقت اموال آنها می کرد، شناسایی و دستگیر شد.

  به گزارش پارس به نقل از آخرین نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به کلانتری ۳۹ گلشهر مبنی بر سرقت مدارک و اموال وی از خودرو اش، بلافاصله ماموران کلانتری پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

  وی افزود: در تحقیقات تکمیلی از شاکی مشخص شد که نامبرده در ساعت ۲۲ شب گذشته در حال تردد در خیابان بوده که زنی با قرار گرفتن در مسیر خودرو از وی می خواهد تا او را به صورت دربستی به آدرس مورد نظرش ببرد.

  سرهنگ عبدالرضا خیرخواهان در ادامه اظهارات شاکی، افزود: با سوار کردن زن به خودرو طولی نمی کشد که مسافر از وی می خواهد برای خرید آبمیوه توقف کند بنابراین نامبرده پس از خریدن چند عدد آبمیوه با پافشاری و اصرار از راننده می خواهد تا یکی از آبمیوه ها را بخورد که پس از نوشیدن آبمیوه، راننده بیهوش می شود و در نتیجه خودرو با جدول برخورد کرده و آن زن با سوء استفاده از فرصت به دست آمده اموال راننده را از قبیل کلیه مدارک و وسایل جانبی خودرو و چهار میلیون پول نقد وی را به سرقت می برد.

  این مقام انتظامی اظهارداشت: در این رابطه تیم های ویژه پلیس تشکیل و با انجام تحقیقات نامحسوس و انجام کارهای اطلاعاتی در نهایت سارق به نام « زیبا-خ» شناسایی، دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

  سرهنگ خیرخواهان خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های ماموران به سرقت اموال شاکی اعتراف کرده و در خصوص چگونگی سرقت اذعان داشت که در ساعتهای پایانی شب با سوار شدن به خودروهای مدل بالا در طول مسیر با برنامه ریزی های قبلی به بهانه خرید آبمیوه از خودرو پیاده شده و سپس با وانمود کردن این موضوع که آبمیوه تازه می باشد، آبمیوه حاوی مواد سمی را به راننده تعارف و با پافشاری، رانندگان را مجبور به نوشیدن آن می کرده و پس از بیهوش شدن مالباختگان، اموال آنها را به سرقت می برده است.

  فرمانده انتظامی شهرستان کرج در هشدار به رانندگان توصیه کرد: رانندگان خودروهای سواری از سوار کردن افراد مشکوک به ویژه در نیمه های شب خودداری کرده و در انتقال مسافران خصوصا شبها به درخواست آنها از مسیر اصلی خارج نشوند و از پذیرفتن هرگونه نوشیدنی و مواد غذایی در طول مسیر از مسافران خودداری کنند.

  وی افزود: افراد سارق به صورت گروهی یا فردی با اغفال راننده در یک مسیر و در فواصل اندک قرار گرفته و به عنوان مسافر سوار می شوند و با همکاری یکدیگر و یا به تنهایی مبادرت به سرقت اتومبیل یا اخاذی می کنند.

  سرهنگ خیرخواهان اظهارداشت: سارق ممکن است کنار جاده خوابیده و وانمود کند که تصادف کرده یا اینکه به ظاهر فرد بیماری است و با این ترفند مبادرت به سرقت اتومبیل و یا اموال شما کند.

  پول تصادف جاده جدول سرقت شناسایی و دستگیر فرمانده انتظامی شهرستان مسافران مواد سمی مواد غذایی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها