• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38488

  دبیر فدراسیون فوتبال پس از پایان جلسه با سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: در این جلسه به جمع بندی نرسیدیم و قرار است چنین جلساتی در آینده ادامه پیدا کند.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، مهدی محمد نبی درباره جلسه امروز مسئولان فدراسیون فوتبال با کی روش و برنامه ریزی برای سال آینده گفت: تقریبا این جلسه از ساعت ۱۱ شروع شد، بر اساس پیشنهادی که سازمان لیگ و کی روش برای ادامه مسابقات تیم ملی، دوستانه و کمپ هایی که قرار است تیم ملی داشته باشد و همچنین برنامه سازمان لیگ در سال ۹۲،۹۳ نقطه نظراتی داده شد. لازم است برنامه هفتگی در برنامه تیم ملی و سازمان لیگ دیده شود.

  وی ادامه داد: کاظمی، تاج و کی روش نظراتشان را دادند، در این جلسه به جمع بندی نرسیدیم و قرار است چنین جلساتی ادامه پیدا کند.

  نبی در پاسخ به این سوال که حرفهایی زده می شود درباره اینکه برنامه لیگ ممکن است تغییر کند و چرا شما الان برنامه ریزی می کنید، اظهار داشت: الان نمی توانم جزئیات را بگویم، باید دبیر و رئیس سازمان لیگ نظراتشان را بدهند و به جمع بندی برسیم.

  دبیر فدارسیون فوتبال درباره برگزاری لیگ و اینکه به صورت شانزده و یا هجده تیمی برگزار می شود، عنوان کرد: رئیس فدارسیون می تواند نقطه نظراتش را بدهد و هیات رئیسه باید ببیند که آن را اجرا می کند یا نه، اما شانزده تیمی شدن لیگ تصویب شده است.

  نبی در پاسخ به سوال فارس مبنی بر اینکه نظر شما در این باره چیست، گفت: هر چه جمع تصمیم بگیرد.

  تیم ملی سازمان لیگ سرمربی تیم ملی فوتبال فدراسیون فوتبال فوتبال جلسه برنامه لیگ جمع تیمی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها