• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38424

  مهدی رعیتی هنرمند نقاش کاشانی، از برگزاری مزایده بین‌المللی تصویر طراحی شده فرهاد مجیدی پس از عدم تمایل این بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران برای به همراه بردن آن خبر داد.

  به گزارش پارس ، مهدی رعیتی امروز در گفت وگو با فارس در کاشان در مورد ابعاد ویژگی های این اثر اظهار داشت: این تابلو به ابعاد ۱۸۵ در ۱۸۵ سانتی متر با تکنیک رنگ روغن در مدت سه ماه با مجموع ۷۰۰ ساعت کار روزانه تهیه شده است.

  وی با اشاره به نحوه اهدای این اثر به فرهاد مجیدی و عدم تحویل آن از سوی کاپیتان تیم فوتبال استقلال ابراز داشت: با وجود آن که پس از حضور در تمرین استقلال و استقبال هواداران از این اثر، فرهاد مجیدی با حضور در کنار این نقاشی نسبت به امضا کردن آن اقدام کرد اما از تحویل گرفتن این هدیه به دلایل نامعلومی خودداری کرد.

  این هنرمند کاشانی تصریح کرد: پیش تر نیز با حضور در کنار هنرمندان و بازیگرانی چون علی دایی، علی کریمی و محمد علی کشاورز با استقبال گرم آنها روبرو شده و تا کنون انتظار و چشم داشت خاصی هم نداشته ام و تنها هدفم تقدیر از فعالیت های هنری و ورزشی این افراد برجسته و مشهور بوده است.

  وی همچنین مبلغ پایه مزایده این اثر را ۳ میلیون دلار ذکر کرد و افزود: در آینده نزدیک نیز کار کشیدن تصویر چهره لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به اتمام می رسد که با انجام یک برنامه ریزی با حضور در کنار دو بازیکن مطرح جهانی این آثار را نیز به آنها هدیه خواهم کرد تا نام ایران و هنر ایرانی را به رخ جهانیان بکشم.

  رعیتی در پایان در خصوص شیوه شرکت در مزایده این اثر عنوان کرد: متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت

  http: //www. mehdi-rayati. com تا پایان اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ (۲۱ می ۲۰۱۳) با ثبت مشخصات خود و ارائه قیمت پیشنهادی در این مزایده شرکت کنند.

  مهدی رعیتی هنرمند جوان کاشانی که فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرده است تا کنون با کشیدن تصاویر هنرمندان و ورزشکاران مطرح کشوری چون محمد علی کشاورز، علی دایی، علی کریمی و پله با تکنیک رنگ روغن به برپایی ۲۵ نمایشگاه انفرادی و گروهی در کشور پرداخت کرده است.

  استقلال ایران ساعت کار علی کریمی فرهاد مجیدی فوتبال کریستیانو رونالدو لیونل مسی مزایده نقاشی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها