• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38370

  مراسم وزن کشی اوزان ۵۵،۶۰،۶۶ و ۱۲۰ کیلوگرم رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در سال ۲۰۱۳ میلادی، چهارشنبه شب در شهر دهلی نو پایتخت هند برگزار شد و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.

  به گزارش پارس ، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، بنا به اعلام حسن رنگرز نایب رئیس فدراسیون کشتی، در وزن ۵۵ کیلوگرم محسن حاجی پور در دور نخست به مصاف حریفی از ویتنام می رود و در صورت پیروزی با برنده مبارزه کشتی گیران ژاپن و چین مسابقه می دهد. در این وزن هشت کشتی گیر حضور دارند.

  در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۱ کشتی گیر به روی باسکول رفتند، عبدالمحمد پاپی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف حریفی از چین تایپه می رود. در وزن ۶۶ کیلوگرم هم مهدی زیدوند پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف برنده مبارزه کشتی گیران ژاپن و قرقیزستان مسابقه می دهد. در این وزن ۱۱ کشتی گیر حضور دارند.

  همچنین در وزن ۱۲۰ کیلوگرم بشیر باباجان زاده در دور نخست به مصاف حریفی از هند می رود و در صورت پیروزی با برنده دیدار کشتی گیران اردن و عراق روبرو می شود.

  کشتی گیران ایران از ساعت ۱۳ فردا پنجشنبه به وقت تهران در سالن ایندیرا گاندی شهر دهلی نو پایتخت هند به مصاف حریفان خود می روند.

  ایران پایتخت چین رئیس فدراسیون ژاپن فدراسیون کشتی قرقیزستان کشتی کشتی فرنگی وزن

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها