• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38362

  مراسم وزن‌کشی ۴ وزن اول رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

  به گزارش پارس به نقل از  فارس، و بنابر اعلام حسن رنگرز، نایب رئیس فدراسیون کشتی، مراسم وزن کشی اوزان ۵۵،۶۰،۶۶ و ۱۲۰ کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در سال ۲۰۱۳ میلادی، امشب (چهارشنبه) در شهر دهلی نو پایتخت هند برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

  در وزن ۵۵ کیلوگرم محسن حاجی پور در دور نخست به مصاف حریفی از ویتنام می رود و در صورت پیروزی با برنده مبارزه کشتی گیران ژاپن و چین مسابقه می دهد. در این وزن ۸ کشتی گیر حضور دارند.

  در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۱ کشتی گیر به روی باسکول رفتند، عبدالمحمد پاپی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف حریفی از چین تایپه می رود.

  در وزن ۶۶ کیلوگرم هم مهدی زیدوند پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف برنده مبارزه کشتی گیران ژاپن و قرقیزستان مسابقه می دهد. در این وزن ۱۱ کشتی گیر حضور دارند.

  همچنین در وزن ۱۲۰ کیلوگرم که ۱۱ کشتی گیر به روی باسکول رفتند، بشیر باباجان زاده در دور نخست به مصاف حریفی از هند می رود و در صورت پیروزی با برنده دیدار کشتی گیران اردن و عراق روبه رو می شود.

  نمایندگان کشورمان از ساعت ۱۳ فردا (پنج شنبه) به وقت تهران در سالن ایندیرا گاندی شهر دهلی نو پایتخت هند به مصاف حریفان خود می روند.

  پایتخت چین رئیس فدراسیون رقابت ژاپن عراق قرقیزستان کشتی کشتی فرنگی وزن
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها