• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38316

  سید جلال حسینی می‌گوید برای پرسپولیس و سپاهان فرقی نمی‌کرد که بازی فینال در کجا برگزار شود.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم درباره برگزاری فینال جام حذفغی در تهران اظهار کرد: تا پیش از این مرحله بیشتر بازی های خود را در جام حذفی در زمین حریفان برگزار کردیم و این بار طبق قرعه کشی میزبان شدیم. البته نه برای ما و نه برای سپاهان فرقی نمی کند که بازی کجا برگزار شود هر دو تیم بازی سخت و سنگینی در پیش دارند اما امیدوارم که ما بازی را ببریم و قهرمان شویم.

  وی درباره این موضوع که مهدوی کیا هم می تواند در ورزشگاه آزادی از فوتبال خداحافظی کند گفت: من فکر می کنم خود آقا مهدی هم دوست داشت که بازی آخرش در تهران باشد. امیدوارم تماشاگران حق مطلب را ادا کنند و با پیروزی بر سپاهان بتوانیم خداحافظی خوبی برای مهدوی کیا رقم بزنیم.

  حسینی درباره فاصله زیاد دیدار بعدی پرسپولیس گفت: صددرصد با این برنامه ریزی اذیت می شویم. اگر چند بازی پشت سر هم برگزار شود یک تیم خسته می شود اما اگر چند روز بازی نباشد، یک تیم ممکن است افت کند. امیدوارم در این مدت بتوانیم آمادگی خود را حفظ کنیم.

  مدافع پرسپولیس در پایان درباره آمادگی خود گفت: متاسفانه در بازی با ذوب آهن دچار مصدومیت شدم. امشب ام آرآی می گیرم تا وضعیتم مشخص شود و هرچه دکتر تیم گفت بر اساس همان عمل می کنم.

  بازی پرسپولیس جام حذفی ذوب آهن زمین فوتبال فوتبال پرسپولیس مهدوی کیا ورزشگاه آزادی تیم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها