• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38250

  باشگاه پرسپولیس در همایشی از ۱۰ چهره ماندگار پرسپولیس در دهه‌های ۴۰ و ۵۰ تیم فوتبال این باشگاه تجلیل خواهد کرد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس  درباره برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان پرسپولیس گفت: مراسم تجلیل از پیشکسوتان پرسپولیس با هدف از قدردانی از بزرگان پرسپولیس و بنا به تاکید مدیرعامل برگزار می شود. برنامه ریزی های مربوط به این مراسم از سه ماه پیش آغاز شد و عوامل مختلف باشگاه و اصحاب رسانه در برگزاری این مراسم ما را یاری خواهند کرد.

  او همچنین با اشاره به اینکه از ۱۰ چهره پرافتخار باشگاه در سالن همایش های برج میلاد تجلیل می شود، افزود: حدود سه ماه پیش اولین نشست هماهنگی این همایش با حضور منتقمی قائم مقام باشگاه، دکتر اسماعیلی معاونت فرهنگی باشگاه و پیشکسوتان عزیز برگزار شد و بیش از سه بار نیز تداوم یافت. همچنین بنا به پیشنهاد علی پروین مقرر شد که انتخاب ۱۰ چهره برتر به خود پشکسوتان واگذار شود تا انتخاب درست، جامع و کاملی صورت بگیرد. در این نشست ها بزرگانی چون حسین کلانی، ابراهیم آشتیانی، همایون بهزادی، علی پروین و برادران وطن خواه حضور داشتند. به خاطر دارم که در یکی از این جلسات، زنده یاد ناظم گنجی پور در کنار سعید شیرینی و حمید استیلی به عنوان مدیرعامل شرکت پیشکسوتان هم حضور داشت.

  مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: ما در مراسم هفته آینده از ۱۰ چهره برتر دهه ۴۰ و ۵۰ تجلیل می کنیم اما به طور حتم در مراسم های بعدی از سایر افتخارآفرین های پرسپولیس در دهه های مختلف هم تجلیل خواهد شد. رویانیان در دوران حضورش در باشگاه پرسپولیس به رغم انتقادها، نسبت به قدردانی و حمایت از پیشکسوتان دلسرد نشده است و اقدامات بزرگی انجام داده که در تاریخ باگشاه سابقه نداشت. از جمله این اقدامات تاسیس شرکت پیشکسوتان و حمایت مالی و معنوی از طریق این شرکت از آن ها بوده است. رویانیان حتی برای آن ها برخی اقدامات از جمله در نظر گرفتن حقوق و بیمه در طی ماه های گذشته بود که هیچ موقع هم تمایلی به رسانه ای کردنش نداشت. همچنین با پیگیری مدیریت باشگاه، مقدمات واگذاری بخش از سهام باشگاه به هواداران و پیشکسوتان انجام شده است چرا که مدیرعامل باشگاه معتقد است صاحب اصلی باشگاه پرسپولیس، هواداران و پیشکسوتان هستند و آن ها، پرسپولیس را به جایگاه فعلی اش رسانده اند که تبدیل به پرطرفدارترین تیم آسیا شده است.

  قدوسی در پایان از پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا درباره اسامی ۱۰ چهره ماندگار پرسپولیس امتناع کرد و گفت که اسامی چهره های ماندگار تا روز برگزاری مراسم رسانه ای نخواهد شد.

  اصحاب رسانه باشگاه پرسپولیس برج میلاد پرسپولیس پیشکسوتان حقوق رسانه سالن همایش فوتبال مدیر روابط عمومی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها