• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38117

  باشگاه الریان قطر از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرده است زمان دیدار این تیم با استقلال در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا به تعویق بیفتد و یا مکان برگزاری این مسابقه تغییر کند!

  به گزارش پارس ، به نقل ازمهر، تیم های فوتبال استقلال ایران و الریان قطر روز سه شنبه هفته آینده در چارچوب هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت. با این حال مسئولان باشگاه الریان درخواست کرده اند، این دیدار به خاطر زلزله ای که در سیستان و بلوچستان رخ داده، به تعویق بیفتد و یا مکان آن عوض شود!

  سالم عفیفه، رئیس باشگاه الریان در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده است روز سه شنبه زلزله ای در ایران رخ داده و ده ها نفر از مردم جان خود را از دست داده اند. به همین خاطر باید زمان یا مکان بازی با استقلال تغییر کند!

  در نامه باشگاه الریان همچنین این مطلب عنوان شده است که دیدار الریان و استقلال از حساسیت زیادی برخوردار است و سرنوشت صعود یا عدم صعود از گروه پنجم به این مسابقه بستگی دارد.

  باشگاه الریان در حالی این درخواست را مطرح کرده است که کانون زلزله چند صد کیلومتر از تهران دورتر بوده است. به نظر می رسد باشگاه الریان درخواست برای تعویق بازی را به این منظور مطرح کرده تا" نیلمار" مهاجم مصدوم خود را به این دیدار برساند.

  دیدار رفت تیم های فوتبال الریان قطر و استقلال ایران که در هفته نخست از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد، با نتیجه ۳ بر ۳ به پایان رسید.

  استقلال ایران بازی زلزله سیستان و بلوچستان قطر کنفدراسیون فوتبال آسیا گروهی لیگ قهرمانان آسیا لیگ قهرمانان آسیا ورزشگاه آزادی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها