• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38101

  سرپرست تیم فولاد خوزستان گفت: به خاطر ناراحتی آقای ایکس نباید برنامه سازمان لیگ تغییر پیدا کند.

  پارس : حسین ابن قاسم در گفت وگو بافارس در مورد تساوی یک بر یک فولاد مقابل تراکتورسازی گفت: بازیکنان ما بازی خوبی ارائه دادند اما متاسفانه در این مسابقه بخت یارمان نبود. چندین موقعیت مسلم گلزنی به دست آوردیم که یکی پس از دیگری آنها را از دست دادیم.

  وی افزود: لوسیانو ۳ بار در موقعیت تک به تک قرار گرفت که آنقدر در زدن ضربه به توپ تعلل کرد تا موقعیت از دست رفت. تلاشمان را می کنیم تا در دو مسابقه پایانی با کسب پیروزی بتوانیم در نهایت سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم.

  سرپرست فولاد در مورد تغییر زمان فینال جام حذفی بین سپاهان و پرسپولیس اظهار داشت: قبلا اعلام کرده بودند بازی ۱۴ اردیبهشت برگزار می شود اما نمی دانم چرا سازمان لیگ با این همه برو بیا هر روز تصمیماتش را عوض می کند. آیا فقط افراد خاص می توانند نظرات خود را تحمیل کنند؟ با این رفتار به چه سمتی حرکت می کنیم و نباید به خاطر ناراحتی آقای X, Y نظرمان را عوض کنیم.

  وی تاکید کرد: برخی مصاحبه کردند اگر فینال حذفی زودتر از دیدار ما مقابل استقلال برگزار شود بازیکنان فولاد بی انگیزه خواهند شد چطور از طرف دیگران تصمیم می گیرند و چنین نظری را بیان می کنند؟ کسی نمی تواند به جای ما تصمیم بگیرد. در هر شرایطی انگیزه زیادی داریم و هرچقدر بیشتر امتیاز بگیریم برای اعتبار خودمان خوب است.

  سرپرست فولاد در انتقاد به تصمیمات سازمان لیگ افزود: وقتی برنامه ریزی ای انجام می شود دیگر نباید تغییری پیدا کند و این اتفاق اصلا خوب نیست. سازمان لیگ باید برنامه ریزی داشته باشد تا فوتبال ما به کمال برسد. اینکه ما نمی دانیم فینال حذفی کی و کجا انجام می شود خیلی بد است. آن وقت به خاطر اینکه آقای ایکس ناراحت می شود برنامه را تغییر می دهند. شما برنامه ۹۰ را نگاه کنید می بینید که هر هفته چه کسانی می آیند صحبت می کنند و نظرشان تاثیر گذار می شود.

  وی تأکید کرد: سازمان لیگ باید اقتدار خودش را حفظ کند و اگر می خواهد برای برنامه ریزی از کسی اجازه بگیرد این کار را از قبل انجام دهد تا ما هم بدانیم وضعیت به چه شکلی است.

  ابن قاسم در مورد اینکه آیا باشگاه فولاد به این موضوع اعتراض خواهد کرد اعلام کرد: در این ارتباط چیزی نمی دانم و باید دید نظر دهکردی مدیرعامل باشگاه چه چیزی است.

  استقلال بازی پرسپولیس جام حذفی سازمان لیگ فوتبال فولاد فولاد خوزستان لیگ قهرمانان مصاحبه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها