• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38075

  سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خبر جذب مدافعان جدید برای پرسپولیس فقط هدف به هم ریختن تیم است.

  پارس : سعید شیرینی در گفت و گو بافارس، در خصوص رایزنی های باشگاه پرسپولیس مبنی بر جذب مدافع جدید اظهار داشت: این خبرها در این شرایط شیطنتی بیش نیست چون می خواهند تیم را در آستانه بازی حساس مقابل سپاهان به هم بریزند.

  وی افزود: من از این اخبار واقعا تعجب می کنم، خط دفاعی ما یکی از بهترین های ایران و شاید آسیا است اما برای آن شایعات زیادی راه انداخته اند تا تیم را به هم بریزند، ما فعلا به تغییر در خط دفاعی فکر نمی کنیم چون بهترین ها را داریم، مگر اینکه خدایی نکرده خود بازیکنان بخواهند پرسپولیس را ترک کنند.

  وی در خصوص قرعه کشی جام حذفی نیز گفت: خدا را شکر می کنم که این بار قسمت ما بود تا میزبان باشیم. قسمت و روزی آدم ها دست خداست، قلبا خیلی خوشحالم چون مهدی مهدوی کیا اسطوره باشگاه پرسپولیس می تواند در آزادی و در یک روز به یاد ماندنی از صحنه فوتبال خداحافظی کند. به امید خدا ۱۵ اردیبهشت روز باشکوهی در ورزشگاه آزادی برای هوادارانی باشد که همیشه ما را شرمنده کردند و همچنین برای مهدوی کیایی که حق زیادی به گردن این فوتبال دارد.

  شیرینی ادامه داد: من هم معتقدم بازی در هر جایی که برگزار می شد ما باید به برد فکر می کردیم، چون بچه های ما این پتانسیل را دارند با عملکرد خوبشان فاتح جام حذفی باشند، اکنون هم نوبت هواداران خونگرم ما است که بیایند و از تیم حمایت کنند.

  ایران بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس جام حذفی شکر فوتبال فوتبال پرسپولیس مهدی مهدوی کیا ورزشگاه آزادی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها