• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38044

  هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به هواداران قول می‌دهیم مقابل سپاهان بهترین بازی را به نمایش بگذاریم.

  پارس : رضا حقیقی در گفت وگو با فارس در خصوص فینال جام حذفی و محل برگزاری آن در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: از این اتفاق بسیار خوشحال و راضی هستم. با شانس بد در اکثر بازی های جام حذفی میهمان بودیم و این کمی برای پرسپولیس سنگین بود. البته الان هم نمی توانیم بگوییم چون بازی در آزادی برگزار می شود از الان برنده ایم و همه چیز تمام شده است.

  وی افزود: این یک خبر خوب برای ما بود. من هم تمریناتم را اختصاصی دنبال کردم. از همین جا از دکتر چشمه سری، علیپور تشکر ویژه ای دارم که واقعا برای بهبودی من سنگ تمام گذاشتند و من مزاحم آنها شدم. تمرینات پرسپولیس از امروز آغاز می شود و من انشاءالله از سه روز دیگر تمریناتم را با تیم آغاز خواهم کرد.

  حقیقی در خصوص عملکرد خوب خط هافبک سپاهان با حضور محرم نویدکیا نیز گفت: من قبول دارم که خط هافبک سپاهان بسیار قدرتمند و قوی است ولی هافبک های ما هم ضعیف نیستند. ما هم بهترین هافبک های ایران را داریم. ما در بازی برگشت در چارچوب لیگ برتر در آزادی دقیقه ۹۳ به سپاهان گل زدیم اما آنها را حدود ۷۰ دقیقه اذیت کردیم و تحت فشار قرار دادیم.

  وی افزود: در آن بازی ما باید با اختلاف سپاهانی ها را می بردیم اما نشد. ولی در کل استخوان بندی سپاهان به نظرم بسیار منظم و قوی است و باید مقابل این تیم بسیار باهوش بازی کنیم. من این قول را به هواداران می دهم که یکی از بهترین بازی های پرسپولیس را به نمایش بگذاریم چون هرگز دوست نداریم مقابل هوادارانمان جام از تهران خارج شود. خدا را شکر فرصت لازم را نیز برای تمرینات داریم و انشاءالله سعی خواهیم کرد که با یک بازی هجومی، منظم و البته با تمرکز در خانه جشن قهرمانی خود را بگیریم.

  ایران بازی پرسپولیس جام حذفی شکر فوتبال پرسپولیس لیگ برتر محرم ورزشگاه آزادی حقیقی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها