• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38032

  سایت معتبر teamtalk انگلیس در گزارشی مفصل به تمجید از اشکان دژآگه پرداخت و نوشت، او در کنار برباتف بهترین بازیکن این فصل فولام بوده است.

  به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا اشکان دژآگه که در آغاز این فصل از تیم ولفسبورگ راهی فولام شد، در این تیم توانست عملکرد درخشانی از خود بر جای بگذارد؛ هر چند آسیبی بدهنگام باعث شد، رقابت های لیگ برتر انگلیس برایش خیلی زود تمام شود.

  سایت معتبر teamtalk. com در گزارشی به بررسی اولین فصل حضور اشکان دژآگه در فولام پرداخت. در این گزارش آمده است: " هفته گذشته مشخص شد اشکان دژآگه که به دلیل برخورد با تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین در بازی فولام و کوئینزپارک رنجرز مصدوم شد، نمی تواند فولام را تا انتهای فصل همراهی کند. در این بازی که با برتری سه بر دوی فولام به پایان رسید، لیگامنت زانوی دژآگه آسیب دید. اگر چه او در فولام هم اندازه دیمیتار برباتف یا برد هونگلند معروف نیست ولی در این فصل یکی از بازیکنان مهم و با ارزش فولام بوده است؛ به طوری که در نخستین فصل حضورش در فولام هواداران علاقه خاصی به او پیدا کرده اند.

  دژآگه تابستان سال گذشته با نظر مارتین یول با مبلغی اعلام نشده از ولفسبورگ به فولام پیوست. او در بوندسلیگا پنج فصل را سپری کرد و بیش از ۱۵۰ بار به میدان رفت. او در ولفسبورگ موفق شد، به قهرمانی بوندسلیگا دست یابد و در موفقیت آن تیم نقش مهمی را ایفا کند. او همچنین در تیم زیر ۲۱ سال آلمان نیز به میدان رفت ولی در نهایت تصمیم گرفت تا تیم ملی ایران را همراهی کند؛ جایی که او موفق شد در اولین بازی ملی خود در فوریه سال ۲۰۱۲ برابر قطر در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل که با تساوی دو بر دو به پایان رسید، هر دو گل ایران را به ثمر برساند.

  اگر چه در این فصل دیمیتار برباتف با ۱۳ گلی که به ثمر رسانده، نقش مهمی در پیروزی های فولام داشته اما از عملکرد خوب اشکان دژآگه نیز به راحتی نمی توان گذشت. او بازی به بازی برای فولام بهتر شد. بازیکنی که قابلیت حمل توپ بالایی دارد و ترسی از حمله کردن به قلب دفاع حریف ندارد. او که در منطقه راست زمین فولام هماهنگی خوبی با ساشا رایتر (همبازیش در ولفسبورگ) دارد، موفق شده است، در خیلی از بازی های لیگ برتر درخشش خوبی داشته باشد. با این حال هنوز موفق نشده است، برای فولام گلزنی کند و این تنها نکته منفی حضورش در اولین فصل درخشش او در فولام بوده است. او با یک پاس گل، ۱۸ پاس موثر و کلیدی و ۸۱ درصد دقت پاس یکی از بازیکنان مهم فولام بوده است که می تواند فصل آینده نیز عملکرد درخشانی را از خود نشان دهد.

  دژآگه این فصل برای فولام ۲۴ بار به میدان رفت. برای اشکان دژاگه باعث افتخار است که مارتین یول، سرمربی فولام درباره مصدومیت او می گوید: " ناامید کننده است. وقتی که به انگلیس می آیید، باید در لیگ برتر انگلیس تمام تلاش خود را بکنید تا بتوانید فرصت بازی داشته باشید. این دقیقا کاری بود که اشکان کرد. ما به سرعت و قدرت حمل توپ او نیاز داریم. او در چند بازی که برای ما انجام داد، بهترین بازیکن زمین بود. " وقتی که بخواهیم بهترین بازیکن فصل فولام را انتخاب کنیم، باید نام اشکان دژآگه را نیز در کنار دیمیتار برباتف در نظر بگیریم.

  برباتف در این فصل در فولام عالی بوده است و مارک شوارتسر، دروازه بان فولام نیز عملکرد خوبی در این فصل برای فولام داشته اما اشکان دژآگه عملکرد به مراتب متفاوت تری نسبت به بازیکنان فولام داشته است. عملکرد هجومی و هیجان انگیز دژآگه در فولام باعث شده تا این بازیکن در اولین فصل حضور خود در فولام به بازیکن محبوب هواداران تبدیل شود؛ طوری که باشگاه فولام از هم اکنون برای آغاز فصل آینده با حضور این بازیکن لحظه شماری می کند. "

  آلمان انگلیس ایران بازی بازی های لیگ بوندسلیگا تیم ملی ایران رقابت های لیگ برتر قلب لیگ برتر انگلیس
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها